3:1
1:2
- : -

1. FBK Rožnov p/R B - TJ Stará Ves n/O Vosy 5:5
3. Petr Krhut, 18. Tomáš Herman, 25. Martin Pavlica, 30. Dalibor Plesník, 42. Petr Krhut - 10. Tomáš Kratochvíl, 15. Tomáš Kratochvíl, 29. Jan Horák, 32. Jan Horák, 40. Jiří Ševčík; rozhodčí: Radek Šiška - Václav Killar; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vlastimil Camfrla ? - Tomáš David ?; po třetinách: 1:2, 3:1, 1:2;
45:00
44:56
Timeout 1. FBK Rožnov p/R B
43:19
Timeout TJ Stará Ves n/O Vosy
41:49
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Petr Krhut, asistoval Tomáš Herman (5:5).
39:14
Vyloučen hráč Michal Konvičný družstva 1. FBK Rožnov p/R B na 2 minuty za hrubost.
39:05
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Jiří Ševčík, asistoval Jan Horák (4:5).
31:44
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Jan Horák, asistoval Petr Kratochvíl (4:4).
30:00
30:00
29:44
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Dalibor Plesník, asistoval Martin Pavlica (4:3).
28:26
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Jan Horák, asistoval Jiří Ševčík (3:3).
24:59
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Martin Pavlica, asistoval Břetislav Kedroň (3:2).
19:47
Vyloučen hráč Jiří Ševčík družstva TJ Stará Ves n/O Vosy na 2 minuty za blokování hokejky.
17:42
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Tomáš Herman, asistoval Michal Konvičný (2:2).
15:00
15:00
14:28
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Tomáš Kratochvíl, asistoval Petr Rogowski (1:2).
09:27
02:29
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Petr Krhut, asistoval Tomáš Martyčák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Šiška a Václav Killar.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Stará Ves n/O Vosy:
00:00
Line-up domácích 1. FBK Rožnov p/R B: brankář: Vlastimil Camfrla; hráči v poli: Tomáš Herman, Michal Konvičný, Pavel Barabáš, Dalibor Plesník, Martin Pavlica