2:2
3:1
- : -

SK Meťák České Budějovice - FBC Draci Říčany bílí 6:5
7. Prokop Hruška, 20. Tomáš Bezpalec, 28. Jan Voráček, 38. Marcel Řežáb, 40. Martin Smudek, 45. Jan Voráček - 8. Michal Strieženec, 9. Vítězslav Špok, 22. Vítězslav Špok, 29. Štěpán Schneider, 32. Marek Honzák; rozhodčí: Dominik Dolejš - Miroslav Tomeš; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Jindřich Zettner 21 - Tomáš Lambert Hošťálek 11; po třetinách: 1:2, 2:2, 3:1;
45:00
44:59
Střely ve 3. třetině: 6:8
44:46
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Jan Voráček, asistoval Marcel Řežáb (6:5).
44:10
Timeout FBC Draci Říčany bílí
41:34
Vyloučen hráč Matěj Hladík družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání.
39:12
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Martin Smudek, asistoval Filip Pírka (5:5).
37:05
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Marcel Řežáb, asistoval Filip Pírka (4:5).
32:19
Vyloučen hráč Štěpán Schneider družstva FBC Draci Říčany bílí na 2 minuty za sekání.
31:51
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Marek Honzák, asistoval Štěpán Končický (3:5).
30:00
30:00
29:59
Střely ve 2. třetině: 5:10
29:28
Vyloučen hráč Vojtěch Honzák družstva FBC Draci Říčany bílí na 2 minuty za držení.
28:42
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Štěpán Schneider, asistoval Kilián Smetánka (3:4).
27:38
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Jan Voráček, asistoval Martin Kořenský (3:3).
21:51
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Vítězslav Špok, asistoval Ondřej Kubeš (2:3).
19:11
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Tomáš Bezpalec, asistoval Ondřej Marischka (2:2).
15:00
15:00
14:59
Střely v 1. třetině:5:8
08:27
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Vítězslav Špok, asistoval Štěpán Schneider (1:2).
07:17
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Michal Strieženec, asistoval Vítězslav Špok (1:1).
06:10
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Prokop Hruška, asistoval Jan Voráček (1:0).