0:1
1:1
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - DDM Dynamo Teplice A 2:3
5. Damián Koura, 34. David Pudil - 9. Martin Šnobr, 26. Richard Strejcovský, 43. Tomáš Frontz; rozhodčí: Jakub Dragoun - Daniel Fišer; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 100; zásahy brankářů: Alois Švabčík 22 - Daniel Kratochvíl 23; po třetinách: 1:1, 0:1, 1:1;
45:00
44:59
Komentář trenéra domácích p. Neckář: Vyrovnaný zápas, drama až do konce, děkujeme soupeři za utkání.
44:59
Komentář trenérky hostí: Po vyrovnaném boji a spoustě spálených šancí, jsme měli v koncovce šťastnější ruku.
43:37
Vyloučen hráč Damián Koura družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
42:32
Branku družstva DDM Dynamo Teplice A vstřelil Tomáš Frontz, asistoval Jiří Moravec (2:3).
41:33
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
33:21
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil David Pudil, asistoval Filip Kopřiva (2:2).
30:00
30:00
25:31
Vyloučen hráč Jiří Moravec družstva DDM Dynamo Teplice A na 2 minuty za sekání.
25:04
Branku družstva DDM Dynamo Teplice A vstřelil Richard Strejcovský, asistoval Marek Nekuda (1:2).
15:00
15:00
08:53
Branku družstva DDM Dynamo Teplice A vstřelil Martin Šnobr, asistoval Richard Strejcovský (1:1).
05:28
Vyloučen hráč Marek Nekuda družstva DDM Dynamo Teplice A na 2 minuty za bránění ve hře.
04:08
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Damián Koura, asistoval Martin Prokopec (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Dragoun a Daniel Fišer.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM Dynamo Teplice A:
00:00
Line-up domácích FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Alois Švabčík; hráči v poli: Jakub Říha, Michal Szappanos, Daniel Neckář, Daniel Grulich, Martin Prokopec