2:0
2:0
- : -

Florbal Ústí - FB Hurrican Karlovy Vary 7:0
3. Jaroslav Novák, 5. Vladimír Trčka, 7. Filip Šedivý, 18. Jaroslav Novák, 28. Adam Závěrka, 39. Adam Závěrka, 42. Jan Dolejší; rozhodčí: Daniel Fišer - Jan Řehák; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Vojtěch Pražák 15 - Jan Kolínek 5, Alois Švabčík 16; po třetinách: 3:0, 2:0, 2:0;
45:00
44:59
Komentář trenéra domácích p. Vladimíra Trčky: Musím pochválit svých devět statečných za pohyb a hru na míčku po celých 45 minut. Zároveň pochvala pro karlovarského brankáře, který svůj tým výrazně podržel. Děkujeme za zápas.
44:59
Komentá trenéra hostí p. Neckář: S ohledem na chřipkovou epidemii a velkou kvalitu soupeře považuji zápas za dobře odvedený.
41:49
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Dolejší, asistoval Vojtěch Kunc (7:0).
38:32
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Adam Závěrka, asistoval Matyáš Gary Novák (6:0).
30:00
30:00
27:36
17:25
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jaroslav Novák, asistoval Vladimír Trčka (4:0).
15:00
15:00
13:01
Vyloučen hráč Vít Friedl družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
06:46
Střídání brankáře. Nový brankář Alois Švabčík družstva FB Hurrican Karlovy Vary
06:30
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Filip Šedivý, asistoval Matyáš Gary Novák (3:0).
04:00
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vladimír Trčka, asistoval Jan Sattler (2:0).
02:13
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jaroslav Novák, asistoval Jan Sattler (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Jan Řehák.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Alois Švabčík; hráči v poli: Filip Kopřiva, Vojtěch Pavlovič, Martin Prokopec, Daniel Neckář, Daniel Grulich