1:1
4:2
- : -

BLACK ANGELS - ACEMA Sparta Praha UNYP 7:3
1. Jan Michálek, 2. Marek Čejka, 22. Štěpán Kostrhún, 33. Filip Penc, 40. Jan Michálek, 42. Filip Penc, 44. Štěpán Kostrhún - 18. Jan Josef Brychta, 33. Adam Novák, 41. Josef Sedláček; rozhodčí: Marek Střída - Vojtěch Kos; vyloučení: 4:4; využití: 1:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Pavel Chmel 20 - Ondřej Pelech 14; po třetinách: 2:0, 1:1, 4:2;
45:00
Střely na bránu Acema Sparta: 12 Black Angels: 12
45:00
Celkové střely na bránu Acema Sparta: 23 Black Angels: 20
45:00
Komentář trenéra Black Angels : Dobrá práce v defenzívě, kvalitní práce golmana, proměňonaví vytvořených šancí byl základ k úspěchu, děkujeme za zápas
45:00
Komentář trenéra hostů: Dnes od nás další ze slabých výkonů a zasloužená porážka. Utkání podobné jako naše první vzájemné. Hodně vyrovnané, rozhodlo to, že soupeř udělal méně chyb v obraně a byl rozhodně produktivnější v zakončení.
45:00
43:43
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Štěpán Kostrhún bez asistence (7:3).
42:24
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
42:24
Vyloučen hráč Jakub Bartušek družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
41:49
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Filip Penc, asistoval Vojtěch Koštialik (6:3).
40:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Josef Sedláček, asistoval Patrik Černý (5:3).
39:42
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Michálek, asistoval Štěpán Kostrhún (5:2).
32:49
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Novák, asistoval Alex Ilčišin (4:2).
32:29
Vyloučen hráč Marek Čejka družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:09
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Filip Penc, asistoval Karel Urban (4:1).
30:08
Vyloučen hráč Jakub Kocourek družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
Střely na bránu Acema Sparta: 8 Black Angels: 4
30:00
29:35
Vyloučen hráč Jan Josef Brychta družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za zdržování hry.
21:05
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Štěpán Kostrhún, asistoval Jakub Kocourek (3:1).
20:18
Vyloučen hráč Patrik Černý družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
18:43
Vyloučen hráč Vilém Doležal družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:48
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Josef Brychta, asistoval Vojtěch Krupička (2:1).
15:00
15:00
Střely na branku v první třetině: Black Angels 4, Sparta 3
15:00
11:32
Vyloučen hráč Jakub Mitíska družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
11:32
01:23
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Marek Čejka, asistoval Filip Penc (2:0).
00:51
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Střída a Vojtěch Kos.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Ondřej Pelech; hráči v poli: Samuel Vobořil, Jan Josef Brychta, Alex Ilčišin, Adam Novák, David Kozelka
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Pavel Chmel; hráči v poli: Jan Michálek, Lukáš Sůva, Jakub Kocourek, Štěpán Kostrhún, Jakub Hájek