1:1
0:6
- : -

TJ Lokomotiva Louny - Florbal Teplice - SK Dubí 1:7
17. Vít Kraj - 11. Matěj Dolejší, 23. Stepan Pronin, 24. Matěj Dolejší, 26. Ondřej Konárek, 26. Stepan Pronin, 30. Matěj Dolejší, 30. Stepan Pronin; rozhodčí: David Vosála - Jiří Hlavatý; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Toman ? - Jan Hromas ?; po třetinách: 0:0, 1:1, 0:6;
29:59
Branku družstva Florbal Teplice - SK Dubí vstřelil Stepan Pronin bez asistence (1:7).
29:34
Branku družstva Florbal Teplice - SK Dubí vstřelil Matěj Dolejší, asistoval Jan Frolík (1:6).
28:04
Vyloučen hráč Stepan Pronin družstva Florbal Teplice - SK Dubí na 2 minuty za špatné střídání.
25:50
Branku družstva Florbal Teplice - SK Dubí vstřelil Stepan Pronin, asistoval Natálie Paurová (1:5).
25:28
Branku družstva Florbal Teplice - SK Dubí vstřelil Ondřej Konárek, asistoval Matěj Dolejší (1:4).
23:47
Branku družstva Florbal Teplice - SK Dubí vstřelil Matěj Dolejší, asistoval Ondřej Konárek (1:3).
22:57
Branku družstva Florbal Teplice - SK Dubí vstřelil Stepan Pronin, asistoval Aleš Michajlák (1:2).
20:00
20:00
16:51
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Vít Kraj bez asistence (1:1).
10:31
Branku družstva Florbal Teplice - SK Dubí vstřelil Matěj Dolejší bez asistence (0:1).
10:00
10:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Vosála a Jiří Hlavatý.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Teplice - SK Dubí:
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Louny: brankář: Jan Toman; hráči v poli: Jakub Racek, Vít Kraj, Miloš Toman, Jakub Kopta, Matěj Kůrka