0:2
1:10
- : -

DDM Dynamo Teplice - 1. FBC DDM Děčín IV 3:15
8. Matěj Rabel, 11. Vojtěch Strejcovský, 42. Jakub Zeleník - 4. Vladimír Vrátil, 9. Marek Sochor, 12. Jan Bräuer, 22. Jan Bräuer, 23. Jakub Žáček, 31. Jan Bräuer, 36. Šimon Fridrich, 36. Karel Černý, 38. Michal Záruba, 39. Jan Bräuer, 42. Michal Záruba, 43. Marek Sochor, 44. Karel Černý, 44. Marek Sochor, 45. Jan Bräuer; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Michal Reczai; vyloučení: 2:1; využití: 1:2; diváků: 12; zásahy brankářů: Jan Šimon 13 - Jan Drobný 15; po třetinách: 2:3, 0:2, 1:10;
45:00
44:35
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jan Bräuer, asistoval Vladimír Vrátil (3:15).
43:55
Vyloučen hráč Matěj Rabel družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:25
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Marek Sochor, asistoval Jan Bräuer (3:14).
43:13
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Karel Černý z trestného střílení (3:13).
42:42
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Marek Sochor, asistoval Šimon Fridrich (3:12).
41:36
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Michal Záruba, asistoval Jakub Žáček (3:11).
41:23
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jakub Zeleník, asistoval Marek Schäfer (3:10).
40:50
Vyloučen hráč Jan Bräuer družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za hra na zemi.
38:44
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jan Bräuer, asistoval Šimon Fridrich (2:10).
37:40
Timeout DDM Dynamo Teplice
37:40
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Michal Záruba, asistoval Zdeněk Martinec (2:9).
35:47
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Karel Černý, asistoval Jakub Žáček (2:8).
35:28
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Šimon Fridrich bez asistence (2:7).
30:31
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jan Bräuer, asistoval Matouš Dašek (2:6).
30:00
30:00
22:22
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jakub Žáček, asistoval Matouš Dašek (2:5).
21:55
15:00
15:00
11:27
10:25
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Vojtěch Strejcovský bez asistence (2:2).
08:58
07:17
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Matěj Rabel, asistoval Jakub Zeleník (1:1).
03:50
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Vladimír Vrátil, asistoval Jan Bräuer (0:1).
03:35
Vyloučen hráč Matěj Rabel družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a Michal Reczai.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBC DDM Děčín IV: brankář: Jan Drobný; hráči v poli: Matouš Dašek, Zdeněk Martinec, Michal Záruba, Jakub Žáček, Karel Černý
00:00
Line-up domácích DDM Dynamo Teplice: brankář: Jan Šimon; hráči v poli: Matěj Lébl, Matěj Rabel, Vojtěch Strejcovský, Jakub Zeleník, Marek Schäfer