0:2
1:0
- : -

1. FBK Rožnov p/R C - PASKOV SAURIANS 3:6
7. Dalibor Plesník, 12. Dalibor Plesník, 25. Libor Ševeček - 4. Josef Šobich, 5. Matěj Kožušník, 5. Peter Šobich, 10. Radim Pecek, 16. David Hron, 20. David Hron; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Josef Kundrát ? - Ondřej Kuboš ?; po třetinách: 2:4, 0:2, 1:0;
36:00
32:44
Vyloučen hráč Libor Ševeček družstva 1. FBK Rožnov p/R C na 2 minuty za hra bez hokejky.
24:32
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R C vstřelil Libor Ševeček, asistoval Zbyněk Macura (3:6).
24:00
24:00
20:10
Vyloučen hráč Pavel Růžička družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za nesportovní chování.
19:12
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil David Hron, asistoval Viktor Böhm (2:6).
15:33
Vyloučen hráč Filip Stypka družstva 1. FBK Rožnov p/R C na 2 minuty za sekání.
15:03
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil David Hron, asistoval Peter Šobich (2:5).
12:00
12:00
11:36
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R C vstřelil Dalibor Plesník, asistoval Vladislav Buchal (2:4).
09:39
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil Radim Pecek, asistoval Michal Pastorek (1:4).
07:46
Vyloučen hráč Pavel Růžička družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za sekání.
06:01
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R C vstřelil Dalibor Plesník, asistoval Jan Blizňák (1:3).
04:57
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil Peter Šobich, asistoval Viktor Böhm (0:3).
04:43
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil Matěj Kožušník, asistoval Peter Šobich (0:2).
04:30
Vyloučen hráč Lukáš Konečný družstva 1. FBK Rožnov p/R C na 2 minuty za bránění ve hře.
03:50
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil Josef Šobich, asistoval Michal Pastorek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Pavelka a Vladislav Tuček.
00:00
00:00
Line-up hostů PASKOV SAURIANS:
00:00
Line-up domácích 1. FBK Rožnov p/R C: brankář: Josef Kundrát; hráči v poli: Zbyněk Macura, Martin Diblík, Daniel Drápala, Václav Fiurášek, Vladislav Buchal