2:2
1:2
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV - 1. FBC DDM Děčín IV 3:7
23. Martin Dvořák, 26. Lukáš Kaprhál, 34. Michal Libecait - 2. Jan Bräuer, 3. Jakub Žáček, 14. Šimon Fridrich, 26. Karel Černý, 28. Vladimír Vrátil, 45. Šimon Fridrich, 45. Jan Bräuer; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 3:4; využití: 1:1; diváků: 18; zásahy brankářů: Vojtěch Soukup 26 - Adam Havriljak 21; po třetinách: 0:3, 2:2, 1:2;
45:00
44:58
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jan Bräuer, asistoval Marek Sochor (3:7).
44:58
Teď už se kluci ale dvakrát dohodli a přidali dvě pojistky a berou WIN po trefách Šimiho a Hodyho.
44:51
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Šimon Fridrich, asistoval Jakub Žáček (3:6).
44:14
Teď si musim rejpnout do Karlose, který byl moc hladový po gole do prázdné až to nakonec akorát zazdil..
43:04
Timeout 1. FBC DDM Děčín IV
42:08
SAVE OF THE DAY : Tady si to Adámos ale napravil jedním mega slušným zákrokem.
40:41
Vyloučen hráč Adam Havriljak družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za nesportovní chování.
40:41
CRIMINAL ALERT : Tady někomu ujely nervy po seknutí do prstu což následovalo vyřknutím nehezkého slovíčka.
39:04
Míša teď ukázal jak se umí prosmýknout když umyl na vlastní půlce 2 Litvínováky, namazal Vláďovi, ale ten zase jen do golmana.
36:28
Vyloučen hráč Šimon Fridrich družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání.
36:28
CRIMINAL ALERT : Tak teď si tu u mě posedí Šimi na 2 minutky
35:25
Vláďa 360spin v defenzivním rohu aby se uvolnil, poslal Míšovi na narážečku a poté jen do masky Litvínovského brankáře. Jeeej
33:32
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Michal Libecait bez asistence (3:5).
32:13
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
30:00
30:00
28:43
Vyloučen hráč Martin Dvořák družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hra rukou.
28:43
CRIMINAL REPORT : Hands off boiiiii
27:22
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Vladimír Vrátil, asistoval Matouš Dašek (2:5).
27:22
POWERPLAY REPORT : Svižná příhra Matouše na kapitána Vláďu na střelbu z první vedla tak k rychle využité přése a určitě uspokojila pana zubaře na střídačce.
27:11
Vyloučen hráč Tomáš Kolodziej družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
25:40
Karlos měl nejdřív co dělat aby dotlačil balonek do prázdný kasy, ale hned vzápětí přichází odpověď Litvínova.
25:33
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Lukáš Kaprhál, asistoval Tomáš Kolodziej (2:4).
25:15
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Karel Černý bez asistence (1:4).
23:06
Jej, aspoň tenhle zápas utíká o něco rychleji než ty předchozí
22:57
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Martin Dvořák, asistoval Lukáš Kaprhál (1:3).
21:35
Vyloučen hráč Matouš Dašek družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání.
21:35
CRIMINAL REPORT : Maty do toho musel trošku šáhnout a odpočine si tu na moment
15:00
15:00
13:58
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Šimon Fridrich, asistoval Matouš Dašek (0:3).
13:58
BREAKAWAY ALERT : I ve čtyřech to jde, Fríďa utekl a zamířil chirurgicky přesně na vzdálenější víko
12:58
Vyloučen hráč Vladimír Vrátil družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za blokování hokejky.
09:28
Vyloučen hráč Josef Jupa družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
07:01
Za tohle tě asi Fídˇa nepochválí Míšo... prázdná brána se má trefovat..
02:07
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jakub Žáček, asistoval Michal Záruba (0:2).
02:07
Tiki-Taka po standartce a Kuba zázračně poprvé v kariéře gol forehandem :D
01:41
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Reczai a Tadeáš Sidenberg.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBC DDM Děčín IV: brankář: Adam Havriljak; hráči v poli: Karel Černý, Matouš Dašek, Zdeněk Martinec, Michal Záruba, Jakub Žáček
00:00
Line-up domácích SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Vojtěch Soukup; hráči v poli: Michal Libecait, Tomáš Kolodziej, Matěj Tvrzník, Lukáš Kaprhál, Josef Jupa