3:2
2:1
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - FB Hurrican Karlovy Vary 7:5
12. Tomáš Vlček, 18. Filip Blažek, 21. Matouš Bešta, 28. Jakub Mikolášek, 31. Petr Pacanda, 46. Jakub Mikolášek, 59. Filip Konrady - 5. Jan Mašát, 8. Jan Mašát, 26. Adam Zahraj, 36. Jiří Šťovíček, 54. Matěj Korbel; rozhodčí: Lukáš Hajšman - Václav Patera; vyloučení: 3:5; využití: 0:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Daniel Dolák 17 - Martin Louda 34; po třetinách: 2:2, 3:2, 2:1;
60:01
Komentář trenéra hostů (Miroslav Závora): 1/2 Soupeř na nás od první minuty zápasu nastoupil ve vysokém tempu. Vytvořil si řadu příležitostí, přesto jsme dokázali jít do vedení my. Bohužel díky individuálním chybám jsme nechali soupeře dotáhnout. Střední pasáž hry byla vyrovnaná s řadou příležitostí z obou stran.
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: Slavia - 15 Karlovy Vary - 7
60:00
Komentář trenéra domácích (Lukáš Kubinec): Dneska se mi naše hra moc líbila, sebevědomí a pohyb v útoku, spoustu gólových příležitostí a zároveň skvělý golman hostů. V hráčích bylo vidět odhodlání a chuť vyhrát, ikdyž jsme se dneska sešli v netradičně úsporném počtu :)
60:00
Komentář trenéra hostů (Miroslav Závora): 2/2 Střední pasáž hry byla vyrovnaná s řadou příležitostí z obou stran. Závěr zápasu soupeř trestal naše chyby a my jsme nedokázali zápas dotáhnout. Přes velkou marodku a absenci klíčových hráčů jsme celkově s zápasem spokojeni.
60:00
58:20
Hosté zkouší v 6.
58:16
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
58:16
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Konrady, asistoval Matouš Bešta (7:5).
57:03
Dolák si připisuje neskutečný zákrok.
55:11
Vyloučen hráč Tomáš Petrilak družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za špatné střídání.
53:49
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matěj Korbel bez asistence (6:5).
49:22
Hosté v plném počtu.
47:21
Vyloučen hráč Matěj Korbel družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za blokování hokejky.
46:18
Trestné střílení družstva FB Hurrican Karlovy Vary neproměnil Jiří Mutínský.
45:19
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Filip Blažek (6:4).
40:00
40:00
Střely na branku v 2. třetině: Slavia -13 Karlovy Vary - 11
40:00
39:47
39:11
Brankář hostů si připisuje jeden dobrý zákrok za druhým.
37:47
Vyloučen hráč Adam Zahraj družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
35:46
Už i domácí v plném počtu.
35:09
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jiří Šťovíček, asistoval Štěpán Maaz (5:4).
34:46
Uvidíme hru 4 na 3.
34:45
Vyloučen hráč Šimon Dubský družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
33:16
Vyloučen hráč Filip Konrady družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost.
33:16
Vyloučen hráč Jan Mašát družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
30:20
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Petr Pacanda, asistoval Filip Konrady (5:3).
27:13
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Dominik Dolejš (4:3).
25:06
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Adam Zahraj, asistoval Petr Nöbauer (3:3).
22:00
Oba týmy v plném počtu.
20:37
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matouš Bešta, asistoval Jakub Mikolášek (3:2).
20:00
Vyloučen hráč Matěj Soukup družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost.
20:00
Vyloučen hráč Tomáš Petrilak družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: Slavia 13 - Karlovy Vary 4
20:00
17:28
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Blažek bez asistence (2:2).
11:35
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Tomáš Vlček, asistoval Filip Konrady (1:2).
07:31
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Mašát bez asistence (0:2).
04:58
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Mašát, asistoval Matěj Korbel (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Hajšman a Václav Patera.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Martin Louda; hráči v poli: Matěj Korbel, Štěpán Maaz, Jiří Mutínský, Jan Mašát, Martin Kasa
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Daniel Dolák; hráči v poli: Filip Konrady, Matouš Bešta, Filip Blažek, Dominik Dolejš, Jakub Mikolášek