0:2
1:5
- : -

Florbal Jirkov - FBC DDM Kati Kadaň 2:10
15. Filip Neumaier, 35. Filip Neumaier - 7. Adam Vodrážka, 7. Marek Pokorný, 12. Marek Pokorný, 28. Jan Kubíček, 29. Jan Čermák, 32. Jan Čermák, 33. Jiří Hladík, 42. Jan Kubíček, 42. Marek Pokorný, 45. Jan Čermák; rozhodčí: Michal Král - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 0:4; využití: 0:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Martin Tonka 22 - Vojtěch Jiráček 16; po třetinách: 1:3, 0:2, 1:5;
45:00
44:25
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jan Čermák, asistoval Jiří Hladík (2:10).
41:26
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Marek Pokorný, asistoval Marcel Kalfiřt (2:9).
41:10
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jan Kubíček, asistoval Kristián Hub (2:8).
34:28
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Filip Neumaier, asistoval Jan Adam (2:7).
32:42
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jiří Hladík, asistoval Jan Kubíček (1:7).
31:37
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jan Čermák, asistoval Marek Pokorný (1:6).
30:00
30:00
28:33
27:19
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jan Kubíček z trestného střílení (1:4).
18:58
Vyloučen hráč Jan Čermák družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nesportovní chování.
18:56
Trestné střílení družstva FBC DDM Kati Kadaň neproměnil Marek Pokorný.
18:18
Vyloučen hráč Ladislav Froněk družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nesportovní chování.
18:18
Vyloučen hráč Ladislav Froněk družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za špatné střídání.
15:00
15:00
14:59
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Filip Neumaier, asistoval Matěj Jeřábek (1:3).
11:27
06:20
06:03
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Adam Vodrážka, asistoval Kristián Hub (0:1).
05:25
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Král a Tadeáš Sidenberg.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň:
00:00
Line-up domácích Florbal Jirkov: brankář: Martin Tonka; hráči v poli: Marek Brzokoupil, Filip Neumaier, Jakub Kosnar, Jaroslav Levý