4:1
5:2
- : -

FbC Hradec Králové - FBC Štíři Č. Budějovice 9:3
21. Filip Nerad, 26. Karel Ponča, 32. Filip Nerad, 35. Filip Nerad, 44. Radim Kunart, 46. Karel Ponča, 53. Karel Ponča, 53. Michal Martinek, 58. Vojtěch Nosek - 24. Filip Kyrian, 47. Lukáš Fořt, 50. Ondřej Veselý; rozhodčí: Martin Trnka - Michal Měsíček; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Jan Charouz 31 - Michal Dytrych 28; po třetinách: 0:0, 4:1, 5:2;
60:00
59:59
střely 21:16
59:59
Komentář trenéra domácích Davida Hegera : V prvním dějství jsem se trošku hledali,od druhé třetiny jsem začali hrát naši hru a měli utkání pod kontrolou.Děkuji soupeři za utkání.
59:59
Komentář trenéra hostí: Počtvrté v sobotu s Hradcem Králové, vlastně nevím, proč jsme ani jednou nehráli spolu v neděli... No nic. K zápasu: škoda, že jsme neproměňovali šance hlavně v první polovině zápasu. To nás stálo lepší výsledek, protože střel jsme měli podobně jako domácí.
58:02
Hosté i když inkasovali jdou to zkusit znovu do šesti
57:55
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vojtěch Nosek bez asistence (9:3).
56:57
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
56:57
Hosté jdou do power play
56:46
Radek Zezulka chtěl až moc vstřelit branku, tak místo balonku seknul golmana Budějovic přes prsty
52:42
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Michal Martinek, asistoval Radek Zezulka (8:3).
52:42
dva góly během 27 sekund dává malou jistotu pro Hradec , že získají v tomto utkání 3 body, ale vzpomeňme si na MS žen i vedení o 5 branek nic neznamená.
52:15
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Karel Ponča, asistoval Radim Kunart (7:3).
50:53
Hradec přestal hrát a České Budějovice se toho snaží využít, ale zatím bez kýženého efektu
50:09
Uvidíme dramatickou koncovku utkání??
49:39
Timeout FbC Hradec Králové
49:39
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Veselý, asistoval David Camrda (6:3).
48:31
Radek Zezulka míjí úplně odkrytou branku
47:44
Martin Brejtr se málem dočkal prvního gólu po přestupu z Náchoda, ale zradila ho branková konstrukce. Trefuje pouze břevno
46:01
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Fořt, asistoval Filip Kyrian (6:2).
43:51
Dva hráči se mezi sebou posekali, rozdali si každý po jednom kopanci a hraje se dál.
43:10
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Radim Kunart, asistoval Michal Martinek (5:1).
38:37
Hradec je výrazně lepším týmem v této třetině uvidíme co se bude dít ve třetí třetině
38:00
Bohužel nám tu blbne trochu technika ale snad už to do poslední třetiny bude v pohodě
34:44
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Filip Nerad, asistoval David Krása (4:1).
31:20
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Filip Nerad, asistoval Vojtěch Nosek (3:1).
31:20
Malý technický problém ale jsme zpět
26:24
Vyloučen hráč Lukáš Fořt družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
26:24
Sólo úník Karla Pončy znamená první přesilovku pro FbC HK
25:32
Hradec výborně presuje a trápí svého soka
25:19
Trestné střílení družstva FbC Hradec Králové neproměnil Filip Nerad.
25:04
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Karel Ponča, asistoval Michal Martinek (2:1).
23:59
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Filip Kyrian, asistoval Ondřej Veselý (1:1).
22:21
Hradec vstoupil o mnoho lépe do druhé třetiny a štíři nevědí jak na hradecké tempo