5:5
10:2
- : -

Florbal Jirkov - Florbal Chomutov Domeček 15:7
2. Karel Jedlička, 3. Leoš Nový, 7. Jan Willheim, 7. Adam Dedecius, 9. Adam Dedecius, 13. Adam Dedecius, 13. Jakub Vitvar, 14. Michal Votava, 16. Karel Jedlička, 17. Jakub Vitvar, 17. Jan Willheim, 18. Jakub Vitvar, 20. Adam Dedecius, 21. Adam Dedecius, 24. Jan Willheim - 7. Dominik Fejtek, 9. Ondřej Kirchner, 10. Adam Fišer, 10. David Wirth, 12. David Wirth, 14. Adam Fišer, 24. Ondřej Kirchner; rozhodčí: Marcel Zelenka - Tomáš Novák; vyloučení: 1:0 + Julie Urbánková 5 + ČK1; využití: 6:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Jiří Smýkal ?, Zdeněk kaisr ? - Adéla Kotulová ?; po třetinách: 5:5, 10:2;
24:00
23:59
Branku družstva Florbal Chomutov Domeček vstřelil Ondřej Kirchner, asistoval David Wirth (15:7).
23:19
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Jan Willheim, asistoval Adam Dedecius (15:6).
20:52
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Adam Dedecius bez asistence (14:6).
20:28
Vyloučen hráč Jakub Šulc družstva Florbal Jirkov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
19:45
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Adam Dedecius bez asistence (13:6).
17:14
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Jakub Vitvar, asistoval Leoš Nový (12:6).
16:21
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Jan Willheim bez asistence (11:6).
16:02
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Jakub Vitvar, asistoval Matyáš Viertler (10:6).
15:25
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Karel Jedlička bez asistence (9:6).
13:51
Branku družstva Florbal Chomutov Domeček vstřelil Adam Fišer, asistoval Otta Čapek (8:6).
13:16
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Michal Votava, asistoval Jan Willheim (8:5).
12:55
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Jakub Vitvar bez asistence (7:5).
12:41
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Adam Dedecius, asistoval Jan Willheim (6:5).
12:00
Střídání brankáře. Nový brankář Zdeněk kaisr družstva Florbal Jirkov
12:00
Vyloučen hráč Julie Urbánková družstva Florbal Chomutov Domeček na 5 minut za neuvedení v sestavě.
12:00
Vyloučen hráč Julie Urbánková družstva Florbal Chomutov Domeček do konce utkání.
12:00
12:00
11:22
Branku družstva Florbal Chomutov Domeček vstřelil David Wirth, asistoval Ondřej Kirchner (5:5).
10:03
Trestné střílení družstva Florbal Jirkov neproměnil Matyáš Viertler.
09:50
09:39
Branku družstva Florbal Chomutov Domeček vstřelil Adam Fišer bez asistence (5:3).
08:25
Branku družstva Florbal Chomutov Domeček vstřelil Ondřej Kirchner bez asistence (5:2).
08:12
06:34
06:22
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Jan Willheim, asistoval Karel Jedlička (3:1).
06:10
Branku družstva Florbal Chomutov Domeček vstřelil Dominik Fejtek bez asistence (2:1).
02:39
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Leoš Nový bez asistence (2:0).
01:21
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Karel Jedlička, asistoval Michal Votava (1:0).