3:0
3:1
- : -

Fbc Falcons Šternberk B - Orel Jednota Troubelice B 6:3
20. Jan Šembera, 22. Ota Kaplánek, 23. Miroslav Školut, 27. Radomír Vodák, 35. Radomír Vodák, 36. Jindřich Novák - 9. Jiří Kamler, 10. Libor Olečko, 28. Libor Olečko; rozhodčí: Radek Šiška - Stanislav Kosek; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jindřich Jašík ? - Jiří Sekanina ?; po třetinách: 0:2, 3:0, 3:1;
36:00
35:55
Branku družstva Fbc Falcons Šternberk B vstřelil Jindřich Novák, asistoval Ota Kaplánek (6:3).
34:26
Branku družstva Fbc Falcons Šternberk B vstřelil Radomír Vodák, asistoval Jan Šembera (5:3).
33:37
Vyloučen hráč Jiří Kamler družstva Orel Jednota Troubelice B na 2 minuty za sekání.
30:54
Timeout Orel Jednota Troubelice B
30:54
Vyloučen hráč Jan Šembera družstva Fbc Falcons Šternberk B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:50
Branku družstva Orel Jednota Troubelice B vstřelil Libor Olečko bez asistence (4:3).
26:28
24:00
24:00
22:13
Branku družstva Fbc Falcons Šternberk B vstřelil Miroslav Školut, asistoval Jan Šembera (3:2).
21:59
Branku družstva Fbc Falcons Šternberk B vstřelil Ota Kaplánek, asistoval Pavel Dokoupil (2:2).
19:59
Branku družstva Fbc Falcons Šternberk B vstřelil Jan Šembera, asistoval Miroslav Školut (1:2).
15:06
Vyloučen hráč David Smrček družstva Orel Jednota Troubelice B na 2 minuty za bránění ve hře.
12:00
12:00
10:25
Vyloučen hráč Jan Brada družstva Fbc Falcons Šternberk B na 2 minuty za sekání.
09:49
Branku družstva Orel Jednota Troubelice B vstřelil Libor Olečko, asistoval David Smrček (0:2).
08:22
Branku družstva Orel Jednota Troubelice B vstřelil Jiří Kamler bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Šiška a Stanislav Kosek.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Jednota Troubelice B: brankář: Jiří Sekanina; hráči v poli: Martin Mucka, Rostislav Meinzl, David Smrček, Jakub Kotraš, Libor Olečko