0:2
1:5
- : -

Orel Jednota Troubelice B - TJ Postřelmov A 1:10
35. Martin Mucka - 2. Martin Mach, 8. Michal Tempír, 11. Martin Palacký, 13. Jakub Suchomel, 24. Martin Palacký, 27. Tomáš Weidinger, 33. Martin Mach, 34. Martin Palacký, 35. Jaromír Poulík, 36. Jan Krmela; rozhodčí: Ondřej Vlček - Jan Dohnal; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jiří Sekanina ? - Daniel Jurka ?; po třetinách: 0:3, 0:2, 1:5;
36:00
35:58
Branku družstva TJ Postřelmov A vstřelil Jan Krmela, asistoval Lukáš Bureš (1:10).
34:42
Branku družstva TJ Postřelmov A vstřelil Jaromír Poulík, asistoval Jan Krmela (1:9).
34:25
Branku družstva Orel Jednota Troubelice B vstřelil Martin Mucka, asistoval Petr Pospíšil (1:8).
33:22
Branku družstva TJ Postřelmov A vstřelil Martin Palacký, asistoval Jan Krmela (0:8).
32:46
Branku družstva TJ Postřelmov A vstřelil Martin Mach, asistoval Tomáš Weidinger (0:7).
32:03
Vyloučen hráč Vojtěch Hanák družstva Orel Jednota Troubelice B na 2 minuty za sekání.
26:08
Branku družstva TJ Postřelmov A vstřelil Tomáš Weidinger, asistoval Martin Mach (0:6).
24:00
24:00
23:04
Branku družstva TJ Postřelmov A vstřelil Martin Palacký, asistoval Tomáš Jáně (0:5).
12:48
Branku družstva TJ Postřelmov A vstřelil Jakub Suchomel, asistoval Michal Marek (0:4).
12:00
12:00
10:39
Branku družstva TJ Postřelmov A vstřelil Martin Palacký, asistoval Michal Tempír (0:3).
07:59
Branku družstva TJ Postřelmov A vstřelil Michal Tempír, asistoval Michal Marek (0:2).
01:04
Branku družstva TJ Postřelmov A vstřelil Martin Mach, asistoval Michal Tempír (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Vlček a Jan Dohnal.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Postřelmov A:
00:00
Line-up domácích Orel Jednota Troubelice B: brankář: Jiří Sekanina; hráči v poli: Martin Mucka, Rostislav Meinzl, David Smrček, Jakub Kotraš, Libor Olečko