4:1
5:4
- : -

Florbalová akademie MB - Litolica Lisboa 99 16:5
2. Pavel Bouška, 3. Viktor Hostinský, 4. Petr Pánek, 6. Petr Pánek, 7. Viktor Hostinský, 10. Viktor Hostinský, 12. Lukáš Studený, 14. Viktor Hostinský, 15. Jiří Bouška, 18. Lukáš Studený, 22. Pavel Bouška, 28. Jiří Bouška, 30. Branislav Rak, 32. Petr Pánek, 33. Viktor Hostinský, 35. Branislav Rak - 18. Petr Eliška, 34. Michal Hlaváček, 35. Petr Petráš, 35. Petr Eliška, 36. Jakub Drobný; rozhodčí: Josef Heřmánek - Petr Kopta; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Marian Bobko 13 - Josef Sajfrt 10; po třetinách: 7:0, 4:1, 5:4;
36:00
35:52
Branku družstva Litolica Lisboa 99 vstřelil Jakub Drobný bez asistence (16:5).
34:51
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Branislav Rak, asistoval Viktor Hostinský (16:4).
34:19
Branku družstva Litolica Lisboa 99 vstřelil Petr Eliška, asistoval Jan Černík (15:4).
34:01
Branku družstva Litolica Lisboa 99 vstřelil Petr Petráš, asistoval Jakub Drobný (15:3).
33:12
Branku družstva Litolica Lisboa 99 vstřelil Michal Hlaváček, asistoval Petr Eliška (15:2).
32:17
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Viktor Hostinský, asistoval Branislav Rak (15:1).
31:59
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Petr Pánek, asistoval Branislav Rak (14:1).
29:35
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Branislav Rak, asistoval Jiří Bouška (13:1).
27:40
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Jiří Bouška bez asistence (12:1).
24:00
24:00
21:51
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Pavel Bouška, asistoval Lukáš Studený (11:1).
19:59
Vyloučen hráč Viktor Hostinský družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hra rukou.
17:43
Branku družstva Litolica Lisboa 99 vstřelil Petr Eliška, asistoval Petr Petráš (10:1).
17:03
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Lukáš Studený, asistoval Viktor Hostinský (10:0).
14:30
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Jiří Bouška, asistoval Pavel Bouška (9:0).
13:24
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Viktor Hostinský, asistoval Lukáš Studený (8:0).
12:00
12:00
11:32
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Lukáš Studený, asistoval Petr Pánek (7:0).
09:37
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Viktor Hostinský, asistoval Aleš Tůma (6:0).
06:54
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Viktor Hostinský, asistoval Viktor Hostinský (5:0).
05:52
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Petr Pánek, asistoval Pavel Bouška (4:0).
03:30
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Petr Pánek, asistoval Lukáš Studený (3:0).
02:30
02:00
Vyloučen hráč Jan Malý družstva Litolica Lisboa 99 na 2 minuty za nesportovní chování.
01:53
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Pavel Bouška, asistoval Viktor Hostinský (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Heřmánek a Petr Kopta.
00:00
00:00
Line-up hostů Litolica Lisboa 99: brankář: Josef Sajfrt; hráči v poli: Petr Petráš, Jan Černík, Petr Eliška, Michal Hlaváček, Petr Malý
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: brankář: Marian Bobko; hráči v poli: Petr Kubelka, Jiří Bouška, Branislav Rak, Petr Pánek, Lukáš Studený