0:3
2:2
- : -

Snipers Třebíč - FK Slovan J.Hradec 6:6
7. Filip Dvořák, 9. Milan Novák, 9. Lukáš Bartes, 13. Tobiáš Stránský, 36. Vojtěch Jahoda, 43. Adam Svoboda - 7. Petr Vitoň, 17. Zdeněk Hromádka, 23. Jakub Šimek, 25. Jakub Šimek, 31. Zdeněk Hromádka, 38. Filip Šimek; rozhodčí: Zdeněk Rada - Josef Pařízek; vyloučení: 2 + Adam Svoboda OS:1; využití: 0:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Roman Kedroň ? - Jakub Kořínek ?; po třetinách: 4:1, 0:3, 2:2;
45:00
44:58
Trestné střílení družstva Snipers Třebíč neproměnil Vojtěch Jahoda.
44:12
Timeout Snipers Třebíč
42:01
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Adam Svoboda z trestného střílení (6:6).
42:01
Vyloučen hráč Adam Svoboda družstva Snipers Třebíč - osobní trest.
42:01
Vyloučen hráč Adam Svoboda družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nesportovní chování.
37:21
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Filip Šimek, asistoval Jakub Šimek (5:6).
35:08
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Vojtěch Jahoda, asistoval Jan Venhoda (5:5).
30:45
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Zdeněk Hromádka, asistoval Štěpán Jasanský (4:5).
30:00
30:00
28:29
Vyloučen hráč Zdeněk Hromádka družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za bránění ve hře.
24:29
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Šimek, asistoval Petr Vitoň (4:4).
22:22
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Šimek bez asistence (4:3).
22:19
Vyloučen hráč Marek Mašeja družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za zdržování hry.
16:56
15:00
15:00
12:31
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Tobiáš Stránský, asistoval Milan Novák (4:1).
08:59
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Bartes, asistoval Filip Dvořák (3:1).
08:09
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Milan Novák, asistoval Adam Svoboda (2:1).
06:55
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Filip Dvořák, asistoval Tobiáš Stránský (1:1).
06:32
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Petr Vitoň, asistoval Filip Šimek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Rada a Josef Pařízek.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Slovan J.Hradec: brankář: Jakub Kořínek; hráči v poli: Zdeněk Hromádka, Petr Vitoň, Aleš Möhwald, Štěpán Jasanský, Michal Beránek