3:4
2:0
- : -

Florbal Sokolov B - Florbalová škola Plzeň B 5:7
16. Luděk Lejba, 28. Luděk Lejba, 30. Patrik Slezák, 34. Luděk Lejba, 40. Ondřej Rachunek - 6. Bořek Ozom, 14. Adam Christoph, 15. Jakub Vandák, 18. Matěj Zicho, 21. Matěj Zicho, 26. Matěj Zicho, 27. Tomáš Suchý; rozhodčí: Vladimír Buzický - Martin Štrunc; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Martin Horvát 16 - Filip Šik 14; po třetinách: 0:3, 3:4, 2:0;
45:00
39:58
Branku družstva Florbal Sokolov B vstřelil Ondřej Rachunek, asistoval Dalibor Berka (5:7).
34:17
Po střele Suchého opět výborně zasáhl sokolovský gólman Martin Horvát.
33:19
Branku družstva Florbal Sokolov B vstřelil Luděk Lejba, asistoval Jan Hlavsa (4:7).
30:00
30:00
29:57
Branku družstva Florbal Sokolov B vstřelil Patrik Slezák, asistoval Ondřej Rachunek (3:7).
29:53
Výborná střela sokolovského Václava Slavíka gólem nekončí. Filip Šik vyráží maskou.
27:58
Branku družstva Florbal Sokolov B vstřelil Luděk Lejba, asistoval Marek Novák (2:7).
26:19
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil Tomáš Suchý, asistoval Lukáš Dyk (1:7).
25:29
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil Matěj Zicho, asistoval Jan Felkl (1:6).
21:34
Martin Frei přihrávkou zpoza sokolovské brány připravil dobrou pozici pro Lukáše Dyka. Martin Horvát si připsal další úspěšný zákrok.
20:44
Jan Hlavsa se pohlednou individuální akcí dostal až před brankáře FBŠ Šika, ten svůj tým podržel výborným zákrokem.
20:07
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil Matěj Zicho, asistoval Jiří Trnka (1:5).
20:07
Utažená střela Matěje Zicha ze střední vzdálenosti a je to 5:1 pro Florbalovou školu.
17:58
17:58
Jiří Trnka nádhernou kličkou obešel sokolovského bránícího hráče, na zadní tyči našel volného Matěje Zicha, pro kterého již nebyl problém skórovat. FBŠ opět vede o tři branky.
15:55
Branku družstva Florbal Sokolov B vstřelil Luděk Lejba, asistoval Ondřej Rachunek (1:3).
15:55
Luděk Lejba z předbrankového prostoru snižuje na 1:3.
15:22
Lukáš Dyk střelou z poloviny hřiště vyzkoušel pozornost sokolovského brankáře Martina Horváta. Ten bez sebemenších problémů chytá.
15:00
15:00
14:14
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil Jakub Vandák bez asistence (0:3).
14:14
Po individuální akci Jakuba Vandáka je to již o tři branky.
13:29
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil Adam Christoph, asistoval Filip Tábořík (0:2).
13:29
Volný úder výborně rozehrál Filip Tábořík, před sokolovskou bránou našel nikým nehlídaného Adama Christopha. Ten posílá Florbalovou školu do dvoubrankového vedení.
10:33
V posledních dvou minutách měli více ze hry sokolovští. K vážnějšímu ohrožení Šikovy brány se ale nedostali.
08:03
Velká příležitost i na druhé straně. Václav Slavík dobrou přihrávkou našel Jana Hájka, jeho střela však mířila mimo bránu.
07:08
Opět v šanci Ozom, tentokrát však nezakončil přesně.
05:40
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil Bořek Ozom, asistoval Jakub Vandák (0:1).
05:40
Přesilovkovou kombinaci FBŠ zakončil Bořek Ozom, kterého v dobré pozici našel Jakub Vandák.
04:38
Vyloučen hráč Ondřej Rachunek družstva Florbal Sokolov B na 2 minuty za blokování hokejky.
03:14
Po tlaku hostujícího týmu trefuje Matěj Zicho tyč sokolovské brány.
00:45
Hned v úvodu je tu šance Florbalové školy. Tomáš Suchý ale střílí z dobré pozice vysoko nad.