0:5
5:2
- : -

TJ NETOLICE 1892 RAFANI - FK Slovan J.Hradec 5:7
14. Milan Velek, 15. Miroslav Smíšek, 16. Tomáš Kříž, 19. Miroslav Smíšek, 25. Matyáš Bohoněk - 2. Tomáš Dofek, 4. Daniel Danyi, 4. Jan Pecín, 7. Jonáš Řípa, 9. Tomáš Dofek, 20. Tomáš Dofek, 25. Tomáš Dofek; rozhodčí: Tomáš Houska - Pavel Chromý; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Lukáš Jíra ? - Ondřej Karlík ?; po třetinách: 0:5, 5:2;
26:00
24:51
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Tomáš Dofek, asistoval Hynek Hák (5:7).
24:17
Branku družstva TJ NETOLICE 1892 RAFANI vstřelil Matyáš Bohoněk bez asistence (5:6).
22:00
Vyloučen hráč Viktor Šindelář družstva TJ NETOLICE 1892 RAFANI na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
19:59
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Tomáš Dofek bez asistence (4:6).
18:40
Branku družstva TJ NETOLICE 1892 RAFANI vstřelil Miroslav Smíšek, asistoval Mikoláš Pešek (4:5).
15:02
Branku družstva TJ NETOLICE 1892 RAFANI vstřelil Tomáš Kříž bez asistence (3:5).
14:10
Branku družstva TJ NETOLICE 1892 RAFANI vstřelil Miroslav Smíšek bez asistence (2:5).
13:06
Branku družstva TJ NETOLICE 1892 RAFANI vstřelil Milan Velek bez asistence (1:5).
13:00
13:00
08:04
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Tomáš Dofek bez asistence (0:5).
06:23
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jonáš Řípa, asistoval Šimon Melichar (0:4).
03:49
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jan Pecín, asistoval Jakub Hybš (0:3).
03:16
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Daniel Danyi, asistoval Jonáš Řípa (0:2).
01:16
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Tomáš Dofek, asistoval Šimon Melichar (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Houska a Pavel Chromý.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Slovan J.Hradec: brankář: Ondřej Karlík; hráči v poli: Tomáš Dofek, Hynek Hák, Jakub Roh, Jonáš Řípa, Jakub Hybš