4:3
3:5
- : -

Prague Tigers - SK BIVOJ LITVÍNOV 11:10
2. Kryštof Schovánek, 3. Tomáš Jirička, 8. Kryštof Schovánek, 10. Jakub Štellner, 18. Jakub Štellner, 22. Ondřej Kasan, 22. František Blecha, 28. Martin Beneš, 32. Kryštof Schovánek, 36. Martin Beneš, 42. Ondřej Kasan - 4. Jan Vokáč, 14. Erik Kocur, 18. Erik Kocur, 18. Jan Vokáč, 28. Jan Dufek, 35. Jakub Zeman, 36. Petr Fryček, 39. Jan Vokáč, 40. Erik Kocur, 43. Jan Vokáč; rozhodčí: Jakub Dragoun - Jan Řehák; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Ondřej Feix 13, Vojtěch Havrda 5 - Filip Šimůnek 19; po třetinách: 4:2, 4:3, 3:5;
45:00
44:59
Komentář trenéra Litvínova p.Arazima: děkujeme soupeři za napínavé utkání.
44:59
Komentář trenéra domácích p. Romana Janeby: Od nás šílené utkání, kdy jsme opět nepochopitelnými chybami soupeře drželi ve hře. Věříme, že příště bude líp a nepojedeme do Krupky. Děkujeme soupeři za zápas.
44:00
Branek spousty, ale furt není rozhodnuto.....poslední minuta
43:50
Vyloučen hráč Viktor Milyan družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hra rukou.
42:58
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Vokáč, asistoval Ondřej Kuvík (11:10).
41:30
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Ondřej Kasan, asistoval Jakub Štellner (11:9).
39:50
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Erik Kocur, asistoval Jan Vokáč (10:9).
39:20
Průša (Tigers) zapěstím zkouší z dálky, za tento švih by se nemusel stydět ani d´Artaganan z pověstých mušketýrů.
38:50
37:45
Hra chvílemi připomíná soubouj v moderním šermu.
35:41
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Beneš, asistoval František Blecha (10:7).
35:14
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Petr Fryček bez asistence (9:7).
34:51
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jakub Zeman, asistoval Filip Šimůnek (9:6).
31:28
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Kryštof Schovánek, asistoval František Blecha (9:5).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Vojtěch Havrda družstva Prague Tigers
30:00
30:00
28:07
Právě jsme zapomněli vypnout hudbu a bylo kvůli nám pískáno...
27:29
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Dufek, asistoval Erik Kocur (8:5).
27:11
21:34
Branku družstva Prague Tigers vstřelil František Blecha, asistoval Tobiáš Průša (7:4).
21:20
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Ondřej Kasan bez asistence (6:4).
21:00
Další pohledná kombinace tygru, parametry měla....jen opět chybí přesnost.
20:20
Vyloučen hráč Viktor Milyan družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
18:05
Litvínov zpět v zápase....to bude ještě drama
17:50
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Vokáč, asistoval Viktor Milyan (5:4).
17:29
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Erik Kocur z trestného střílení (5:3).
17:29
Po velké hrubce jednoho z obránců Tigers uvidíme trestné střílení.
17:27
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jakub Štellner, asistoval Ondřej Kasan (5:2).