0:0
1:3
- : -

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B - FBC Honey Badgers F-M 1:4
25. Martin Ondryáš - 11. Ivan Valigura, 27. Tomáš Vežranovský, 31. Radek Měrka, 32. Vít Kahánek; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vráblík; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Marek Rusev ? - Michal Zápalka ?; po třetinách: 0:1, 0:0, 1:3;
36:00
31:25
Vyloučen hráč Václav Štrbák družstva FBC Honey Badgers F-M na 2 minuty za blokování hokejky.
31:08
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Vít Kahánek, asistoval Vojtěch Gřundel (1:4).
30:11
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Radek Měrka, asistoval Tomáš Vežranovský (1:3).
26:46
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Tomáš Vežranovský, asistoval Vojtěch Gřundel (1:2).
26:08
Vyloučen hráč Petr Koutný družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B na 2 minuty za sekání.
24:05
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B vstřelil Martin Ondryáš, asistoval Jan Ondryáš (1:1).
24:00
24:00
12:00
12:00
10:15
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Ivan Valigura, asistoval Tomáš Tobola (0:1).
05:08
Vyloučen hráč Jan Ondryáš družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Prosický a Matěj Vráblík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Honey Badgers F-M: brankář: Michal Zápalka; hráči v poli: Vít Kahánek, Václav Štrbák, Daniel Žurek, Tomáš Vežranovský, Tomáš Tobola