1:2
4:1
0:1

Florbal Chomutov B - TJ Lokomotiva Louny 5:6p
39. Vojtěch Bernas, 44. Ondřej Soukup, 46. Lukáš Láník, 55. Jan Šamaj, 60. Vojtěch Bernas - 7. Aleš Linka, 11. Aleš Linka, 25. Martin Marek, 27. Marek Pačmag, 49. Aleš Linka, 61. Martin Čonka; rozhodčí: Petr Herman - Daniel Nejedlo; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Milan Stránský 34 - Václav Frajt 24; po třetinách: 0:2, 1:2, 4:1, 0:1;
60:15
60:15
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Martin Čonka, asistoval Aleš Linka (5:6).
60:00
60:00
59:59
Komentář vedoucího týmu domácích. Děkujeme soupeři za vyrovnané utkání. Po prvních dvou ne příliš povedených třetinách, jsme se ve třetí vrátily do zápasu a dokázaly srovnat nepříznivý stav. Prodloužení už jsme bohužel nezvládly.
59:59
Komentář trenéra hostů Jiřího Lindnera: Vypjatý závěr základní hrací doby jsme nezvládli, když jsme soupeři vlastními chybami darovali vyrovnání. Malou náplastí na nevydařený závěr šedesátiminutovky, byl bleskový gól v prodloužení. Děkujeme soupeři za hru, pořadatelům za skvělé pořádaní a fanouškům za přízeň.
59:57
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Vojtěch Bernas, asistoval Vít Andrle (5:5).
58:24
Vyloučen hráč Michal Bočánek družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za špatné střídání.
57:25
Timeout Florbal Chomutov B
57:25
Vyloučen hráč Aleš Linka družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
54:58
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Jan Šamaj, asistoval Martin Šamaj (4:5).
53:11
Vyloučen hráč Jaroslav Bielik družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za sekání.
48:54
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Aleš Linka, asistoval Martin Čonka (3:5).
45:42
Timeout TJ Lokomotiva Louny
45:42
Vlastní branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Lukáš Láník (3:4).
43:00
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Ondřej Soukup, asistoval Vít Andrle (2:4).
40:00
40:00
38:17
33:49
Vyloučen hráč Vojtěch Bernas družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za bránění ve hře.
26:00
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Marek Pačmag, asistoval Jakub Laurich (0:4).
24:32
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Martin Marek, asistoval Milan Čížek (0:3).
20:00
20:00
10:23
06:30
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Aleš Linka, asistoval Lukáš Láník (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Herman a Daniel Nejedlo.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Lokomotiva Louny: brankář: Václav Frajt; hráči v poli: Milan Čížek, Dominik Krupka, Martin Čonka, Martin Marek, Aleš Linka
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov B: brankář: Milan Stránský; hráči v poli: Filip Nový, Karel Bursa, Vojtěch Bernas, Vít Andrle, Ondřej Soukup