6:3
6:0
- : -

FK Slovan J.Hradec - FA Č. Budějovice Třeboň Vikingové 12:3
8. Tomáš Dofek, 9. Vojtěch Hembera, 10. Šimon Melichar, 10. Vojtěch Hembera, 11. Tomáš Dofek, 12. Vojtěch Hembera, 15. Tomáš Dofek, 19. Jonáš Řípa, 21. Hynek Hák, 21. Jonáš Řípa, 24. Tomáš Dofek, 24. Tomáš Dofek - 2. Martin Štefaník, 3. Denis Kutheil, 9. Jan Pikhart; rozhodčí: Tomáš Houska - Pavel Chromý; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 105; zásahy brankářů: Barbora Smolíková ? - Václav Postl ?; po třetinách: 6:3, 6:0;
26:00
23:55
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Tomáš Dofek, asistoval Daniel Danyi (12:3).
23:35
22:53
Vyloučen hráč Jonáš Řípa družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za hrubost.
22:53
Vyloučen hráč Jaroslav Bauer družstva FA Č. Budějovice Třeboň Vikingové na 2 minuty za hrubost.
22:24
Vyloučen hráč Tomáš Hroděj družstva FA Č. Budějovice Třeboň Vikingové na 2 minuty za bránění ve hře.
20:35
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jonáš Řípa, asistoval Tomáš Dofek (10:3).
20:10
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Hynek Hák, asistoval Jakub Hybš (9:3).
18:36
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jonáš Řípa, asistoval Jakub Hybš (8:3).
16:43
Vyloučen hráč Jan Filsak družstva FA Č. Budějovice Třeboň Vikingové na 2 minuty za sekání.
14:22
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Tomáš Dofek, asistoval Jonáš Řípa (7:3).
13:00
13:00
11:31
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Vojtěch Hembera bez asistence (6:3).
10:43
09:29
09:08
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Šimon Melichar, asistoval Jonáš Řípa (3:3).
08:24
Branku družstva FA Č. Budějovice Třeboň Vikingové vstřelil Jan Pikhart bez asistence (2:3).
08:20
07:53
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Tomáš Dofek, asistoval Hynek Hák (1:2).
02:16
Branku družstva FA Č. Budějovice Třeboň Vikingové vstřelil Denis Kutheil, asistoval Lukáš Michal (0:2).
01:43
Branku družstva FA Č. Budějovice Třeboň Vikingové vstřelil Martin Štefaník bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Houska a Pavel Chromý.
00:00
00:00
Line-up hostů FA Č. Budějovice Třeboň Vikingové:
00:00
Line-up domácích FK Slovan J.Hradec: brankář: Barbora Smolíková; hráči v poli: Tomáš Dofek, Hynek Hák, Jakub Roh, Jonáš Řípa, Jakub Hybš