3:3
0:3
- : -

FK Slovan J.Hradec B - TJ Centropen Dačice B 3:7
18. Jiří Holický, 20. Jakub Tejnor, 22. Stanislav Hodinka - 10. Tomáš Karásek, 26. Tomáš Karásek, 28. Jan Morávek, 30. Jakub Šimánek, 31. Radovan Kubek, 39. Zdeněk Bohuslav, 44. Radovan Kubek; rozhodčí: Karel Hencl - Matyáš Ehm; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Petr Toman ? - Pavel Zabloudil ?; po třetinách: 0:1, 3:3, 0:3;
45:00
43:19
Branku družstva TJ Centropen Dačice B vstřelil Radovan Kubek bez asistence (3:7).
38:49
Branku družstva TJ Centropen Dačice B vstřelil Zdeněk Bohuslav, asistoval Jan Morávek (3:6).
35:36
Vyloučen hráč Jakub Tejnor družstva FK Slovan J.Hradec B na 2 minuty za vražení zády.
30:46
Branku družstva TJ Centropen Dačice B vstřelil Radovan Kubek, asistoval Daniel Holeček (3:5).
30:00
30:00
29:14
Branku družstva TJ Centropen Dačice B vstřelil Jakub Šimánek, asistoval Jan Morávek (3:4).
27:50
Branku družstva TJ Centropen Dačice B vstřelil Jan Morávek, asistoval Zdeněk Bohuslav (3:3).
25:13
Branku družstva TJ Centropen Dačice B vstřelil Tomáš Karásek, asistoval David Černý (3:2).
21:32
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Stanislav Hodinka, asistoval Tomáš Karas (3:1).
19:53
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Jakub Tejnor, asistoval Jakub Florek (2:1).
19:10
Vyloučen hráč Tomáš Karásek družstva TJ Centropen Dačice B na 2 minuty za sekání.
17:28
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Jiří Holický, asistoval Jakub Šmíd (1:1).
15:00
15:00
09:04
04:40
Vyloučen hráč Tomáš Karásek družstva TJ Centropen Dačice B na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Hencl a Matyáš Ehm.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Centropen Dačice B:
00:00
Line-up domácích FK Slovan J.Hradec B: brankář: Petr Toman; hráči v poli: Jakub Tejnor, Lukáš Fencl, Jan Holoubek, Jakub Florek, Jakub Šmíd