3:4
4:1
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - Florbal Primátor Náchod 10:7
3. Jan Keyzlar, 9. Patrik Černý, 13. Jiří Dědič, 22. Patrik Černý, 26. Alex Ilčišin, 29. Jan Josef Brychta, 32. Patrik Černý, 42. Jan Josef Brychta, 44. Alex Ilčišin, 45. Patrik Černý - 10. Matěj Hnízdil, 11. Antonín Vančák, 23. Karel Poštolka, 24. Daniel Kříž, 25. Lukáš Rázl, 29. Nikolas Osifčin, 43. Jakub Vysoký; rozhodčí: Vojtěch Kos - Jan Hanzal; vyloučení: 2:2; využití: 2:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Vojtěch Žáček 11 - Dominik Hanuš 13, Aneta Kašparová 5; po třetinách: 3:2, 3:4, 4:1;
45:00
Komentář trenéra domácích:Jsem rád, že jsme tohle kolo zakončili vítězstvím. Ale jinak moc pozitiv v tomhle zápase taky není. Pokračovali jsme ve špatných výkonech do obrany. Naštěstí jsme aspoň něco proměnili a tak bereme tři bodíky.
45:00
44:14
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Patrik Černý, asistoval Jiří Dědič (10:7).
43:46
Timeout Florbal Primátor Náchod
43:46
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Alex Ilčišin, asistoval David Kozelka (9:7).
42:24
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jakub Vysoký, asistoval Daniel Kříž (8:7).
41:40
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Josef Brychta, asistoval Alex Ilčišin (8:6).
31:17
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Patrik Černý, asistoval Jakub Mitíska (7:6).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Aneta Kašparová družstva Florbal Primátor Náchod
30:00
30:00
Střely Náchod: 8 Sparta: 11
30:00
28:31
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Josef Brychta, asistoval David Kozelka (6:6).
28:05
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Nikolas Osifčin, asistoval Daniel Kříž (5:6).
25:00
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Alex Ilčišin, asistoval Jan Josef Brychta (5:5).
24:13
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Lukáš Rázl, asistoval Antonín Vančák (4:5).
23:46
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Daniel Kříž, asistoval Lukáš Jirásek (4:4).
22:55
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Karel Poštolka, asistoval Filip Knettig (4:3).
21:47
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Patrik Černý, asistoval David Kozelka (4:2).
20:58
Vyloučen hráč Jakub Langpaul družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za špatné střídání.
15:00
15:00
Střely: Náchod - 4 Sparta - 9
15:00
12:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jiří Dědič, asistoval Michal Václavík (3:2).
10:17
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Antonín Vančák, asistoval Lukáš Rázl (2:2).
09:53
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Matěj Hnízdil, asistoval Lukáš Jirásek (2:1).
09:17
Vyloučen hráč Jiří Dědič družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
08:54
06:54
Vyloučen hráč Filip Knettig družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
05:05
Vyloučen hráč Jan Josef Brychta družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hra na zemi.
02:47
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Keyzlar, asistoval David Kozelka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Kos a Jan Hanzal.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Dominik Hanuš; hráči v poli: Lukáš Jirásek, Matěj Hnízdil, Nikolas Osifčin, Daniel Kříž, Jakub Vysoký
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Vojtěch Žáček; hráči v poli: David Kozelka, David Martínek, Jan Keyzlar, Jan Josef Brychta, Adam Novák