1:2
0:7
- : -

FBC Vipers Most - ASK Lovosice - LFP 4:14
3. Jakub Netušil, 6. Matěj Zienert, 7. Jakub Netušil, 16. Miroslav Nodl - 3. Šimon Pešta, 7. Šimon Pešta, 9. Šimon Pešta, 12. Tomáš Ultsch, 13. Vojtěch Helis, 17. Ladislav Čermák, 18. Jan Kocourek, 36. Matěj Kroupa, 37. Ladislav Čermák, 40. Jan Valeš, 40. Matěj Kroupa, 40. Matěj Kroupa, 42. Šimon Pešta, 45. Ladislav Čermák; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Petr Neumaier; vyloučení: 2:1 + Martin Pešta ČK3 + Martin Pešta 5; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Dan Zápotocký 4, Ondřej Soldátek 9 - Jan Tlachna 29; po třetinách: 3:5, 1:2, 0:7;
45:00
44:21
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Ladislav Čermák, asistoval Tomáš Ultsch (4:14).
41:07
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Šimon Pešta, asistoval Alex Šimánek (4:13).
39:37
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Matěj Kroupa z trestného střílení (4:12).
39:11
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Matěj Kroupa bez asistence (4:11).
39:07
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jan Valeš, asistoval Tomáš Ultsch (4:10).
36:03
35:06
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Matěj Kroupa, asistoval Jan Kocourek (4:8).
30:00
30:00
26:43
Vyloučen hráč Václav Petržilka družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za špatné střídání.
17:00
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jan Kocourek, asistoval Matěj Kroupa (4:7).
16:47
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Ladislav Čermák bez asistence (4:6).
15:43
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Miroslav Nodl, asistoval Jakub Netušil (4:5).
15:00
15:00
12:47
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Vojtěch Helis bez asistence (3:5).
12:47
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Soldátek družstva FBC Vipers Most
11:12
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Tomáš Ultsch, asistoval Ladislav Čermák (3:4).
10:42
Vyloučen hráč Václav Koubek družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za sekání.
08:51
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Šimon Pešta bez asistence (3:3).
06:25
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Šimon Pešta, asistoval Jaromír Mareš (3:2).
06:16
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Jakub Netušil bez asistence (3:1).
06:06
Vyloučen hráč Martin Pešta družstva ASK Lovosice - LFP do konce utkání.
06:06
Vyloučen hráč Martin Pešta družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za bránění ve hře.
06:06
Vyloučen hráč Martin Pešta družstva ASK Lovosice - LFP na 5 minut za nesportovní chování.
05:15
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Matěj Zienert, asistoval Michal Pešek (2:1).
02:49
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Šimon Pešta, asistoval Matěj Kroupa (1:1).
02:02
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Jakub Netušil bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lovacký a Petr Neumaier.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Lovosice - LFP: brankář: Jan Tlachna; hráči v poli: Jan Fictum, Vojtěch Helis, Jan Kocourek, Matěj Kroupa, Šimon Pešta
00:00
Line-up domácích FBC Vipers Most: brankář: Dan Zápotocký; hráči v poli: Michal Pešek, Radek Babák, Matěj Zienert, Jakub Netušil, Adam Pelikán