2:3
0:2
- : -

FBC Vikýřovice - FBC Cannibals Lipník 2:7
14. Patrik Novák, 16. Marek Provazník - 2. Václav Venclík, 8. Václav Venclík, 15. Martin Němeček, 22. Jakub Škorpík, 23. Petr Novák, 30. Václav Venclík, 33. Ondřej Vlček; rozhodčí: Stanislav Kosek - Marek Pavlovský; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Bauer ? - Štěpán Panák ?; po třetinách: 0:2, 2:3, 0:2;
36:00
32:18
Branku družstva FBC Cannibals Lipník vstřelil Ondřej Vlček, asistoval Adam Janošek (2:7).
29:08
Branku družstva FBC Cannibals Lipník vstřelil Václav Venclík, asistoval Jakub Škorpík (2:6).
24:00
24:00
23:50
Vyloučen hráč Ondřej Zdráhal družstva FBC Cannibals Lipník na 2 minuty za hrubost.
23:50
Vyloučen hráč Petr Holan družstva FBC Vikýřovice na 2 minuty za hrubost.
23:21
Vyloučen hráč Jakub Škorpík družstva FBC Cannibals Lipník na 2 minuty za sekání.
22:43
Branku družstva FBC Cannibals Lipník vstřelil Petr Novák, asistoval Michal Bocek (2:5).
21:30
Branku družstva FBC Cannibals Lipník vstřelil Jakub Škorpík, asistoval Štěpán Panák (2:4).
15:14
Branku družstva FBC Vikýřovice vstřelil Marek Provazník, asistoval Jan Pokorný (2:3).
14:49
Branku družstva FBC Cannibals Lipník vstřelil Martin Němeček, asistoval Petr Novák (1:3).
13:54
Branku družstva FBC Vikýřovice vstřelil Patrik Novák bez asistence (1:2).
12:00
12:00
07:06
01:57
Branku družstva FBC Cannibals Lipník vstřelil Václav Venclík, asistoval Adam Borges (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Stanislav Kosek a Marek Pavlovský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Cannibals Lipník:
00:00
Line-up domácích FBC Vikýřovice: brankář: Tomáš Bauer; hráči v poli: Pavel Kotráš, Jakub Podhorný, Jakub Dzurik, Petr Holan, Jan Vacula