0:1
1:0
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko - Bulldogs Brno 1:2
37. Ondřej Mach - 15. Marek Šauer, 28. Adam Vágner; rozhodčí: Jakub Kulhánek - Bohumil Žlůva; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Matyáš Kopecký ? - Jan Kříž ?; po třetinách: 0:1, 0:1, 1:0;
45:00
44:38
Timeout FbK Orlicko-Třebovsko
36:16
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Ondřej Mach, asistoval Aleš Rozlívka (1:2).
34:38
Vyloučen hráč Tomáš Liška družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
27:42
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Adam Vágner bez asistence (0:2).
15:00
15:00
14:46
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Marek Šauer, asistoval Lukáš Navrátil (0:1).
12:54
Vyloučen hráč Petr Minář družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za bránění ve hře.
11:09
Vyloučen hráč Tomáš Martinásek družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za hrubost.
11:09
Vyloučen hráč Richard Makyča družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Kulhánek a Bohumil Žlůva.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Jan Kříž; hráči v poli: Denis Müller, Richard Makyča, Marek Šauer, Vítek Novák, Adam Vágner
00:00
Line-up domácích FbK Orlicko-Třebovsko: brankář: Matyáš Kopecký; hráči v poli: Matyáš Holub, Jiří Vaňous, Ondřej Hamerník, Matěj Kubasa, Aleš Rozlívka