0:3
3:3
- : -

FBS Olomouc B - 1. FBK Rožnov p/R B 6:9
7. Bohdan Kopelec, 10. Bohdan Kopelec, 14. Ondřej Šiška, 37. Bohdan Kopelec, 38. Tomáš Pírek, 40. Michal Hanusek - 3. Martin Pavlica, 7. Petr Krhut, 8. Miroslav Kasl, 17. Petr Krhut, 18. Dalibor Plesník, 19. Tomáš Martyčák, 35. Miroslav Kasl, 38. Jan Blizňák, 45. Martin Pavlica; rozhodčí: Radim Klimecký - Radek Šiška; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Martin Uličník ? - Vlastimil Camfrla ?; po třetinách: 3:3, 0:3, 3:3;
45:00
44:48
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Martin Pavlica, asistoval Pavel Barabáš (6:9).
39:54
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Michal Hanusek, asistoval Tomáš Pírek (6:8).
37:53
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Jan Blizňák, asistoval Petr Krhut (5:8).
37:45
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Tomáš Pírek bez asistence (5:7).
37:09
Trestné střílení družstva FBS Olomouc B neproměnil Bohdan Kopelec.
36:35
Vyloučen hráč Daniel Šichtař družstva 1. FBK Rožnov p/R B na 2 minuty za bránění ve hře.
36:19
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Bohdan Kopelec, asistoval Ondřej Šiška (4:7).
34:35
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Miroslav Kasl, asistoval Tomáš Martyčák (3:7).
30:00
30:00
29:59
Vyloučen hráč Radek Pluskal družstva FBS Olomouc B na 2 minuty za bránění ve hře.
18:33
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Tomáš Martyčák, asistoval Petr Krhut (3:6).
17:33
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Dalibor Plesník, asistoval Martin Pavlica (3:5).
16:57
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Petr Krhut bez asistence (3:4).
15:00
15:00
13:13
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Ondřej Šiška, asistoval Bohdan Kopelec (3:3).
09:20
07:23
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Miroslav Kasl bez asistence (1:3).
06:14
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Petr Krhut, asistoval Břetislav Kedroň (1:2).
06:03
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Bohdan Kopelec, asistoval Tomáš Pírek (1:1).
02:26
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Martin Pavlica, asistoval Dalibor Plesník (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Klimecký a Radek Šiška.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Rožnov p/R B: brankář: Vlastimil Camfrla; hráči v poli: Pavel Barabáš, Tomáš Herman, Michal Konvičný, Dalibor Plesník, Martin Pavlica