1:2
0:1
- : -

Bulldogs Brno - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 2:7
15. Lukáš Navrátil, 30. Adam Vágner - 1. Michael Žitný, 6. Mathias Schwesig, 8. Ondřej Valeš, 10. Ondřej Valeš, 23. Ondřej Valeš, 25. Mathias Schwesig, 42. Josef Bílek; rozhodčí: Marek Loskot - Zdeněk Mlčoušek; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; diváků: 40; zásahy brankářů: Jan Kříž 1, Dan Hladilín 10 - Patrik Pospíšil 11; po třetinách: 1:4, 1:2, 0:1;
45:00
41:28
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Josef Bílek, asistoval Eduard Štěrbák (2:7).
30:00
30:00
29:51
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Adam Vágner, asistoval Marek Šauer (2:6).
24:33
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Mathias Schwesig, asistoval Radek Novotný (1:6).
22:44
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Ondřej Valeš, asistoval Jakub Drga (1:5).
15:00
15:00
14:07
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Lukáš Navrátil bez asistence (1:4).
09:46
Timeout Bulldogs Brno
09:46
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Ondřej Valeš, asistoval Marek Habler (0:4).
07:26
07:26
Střídání brankáře. Nový brankář Dan Hladilín družstva Bulldogs Brno
05:22
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Mathias Schwesig, asistoval Patrik Synek (0:2).
04:07
Vyloučen hráč Vítek Novák družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za vysoká hokejka.
00:20
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michael Žitný, asistoval Šimon Ruber (0:1).
00:18
Vyloučen hráč Vítek Novák družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Loskot a Zdeněk Mlčoušek.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Patrik Pospíšil; hráči v poli: Radek Novotný, Martin Karpíšek, Patrik Synek, Martin Kadlec, Mathias Schwesig
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Dan Hladilín; hráči v poli: Marek Šauer, Vítek Novák, Adam Vágner, Denis Müller, Richard Makyča