2:1
1:0
- : -

USK Akademik Cheb - Florbal Slavoj Tachov 5:2
4. Milan Bednařík, 5. Milan Bednařík, 19. Jan Žuk, 21. Pavel Janeček, 35. Jan Žuk - 3. Pavel Žalud, 19. Marek Sedlák; rozhodčí: Luděk Lejba - Daniel Karásek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Lukáš Heczko 15 - Michal Jerling 18; po třetinách: 2:1, 2:1, 1:0;
36:00
34:52
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil Jan Žuk, asistoval Jan Kirchman (5:2).
32:40
Gólman domácích Lukáš "zhubnul jsem 5kg" Heczko deptá střelce z Tachova. Nyní dvojím fantastico zákrokem zachránil Akademik od pohromy. Vskutku bravurní výkon tohoto Bratwursta v kleci domácích.
29:36
Do zápasu se zatím nedostal smutný medvídek v dresu XL Gulášek Valenta, který sleduje pochmuřelým pohledem utkání ze střídačky a diriguje spoluhráče na palubovce.
28:59
Máza si dal Mazanec , hráče s číslem 27,Dominika Surjáka:D
27:13
Vyloučen hráč Milan Bednařík družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za nesportovní chování.
27:12
Vyloučen hráč Jakub Vlasák družstva Florbal Slavoj Tachov na 2 minuty za nesportovní chování.
24:00
24:00
22:47
Tachovský hráč s číslem 17 si po nepovedené střele z plných plic ulevil na celou halou hláškou KU*** UŽ VO** . Úsměvné
20:15
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil Pavel Janeček, asistoval Jakub Nagy (4:2).
19:34
Za necelých 15 sekund Tachov srovnal povedenou střelou, avšak vedení domácímu Chebu zajišt'uje dnes již několikrát zmiňovaný ukrajinský sniper Jan Yean Žuk. Ihned potom se prosazuje dnes hrající trenér Pavel Janeček. , 4:2 pro Akademik
18:51
18:36
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil Marek Sedlák, asistoval Rudolf Chrastina (2:2).
17:39
Bere si příklad z UFC!!
17:38
Pínoro 5 pod dohledem své přítelkyně předvádí bojovný výkon podpořený potyčkami a nabubřelostí. Bitky, to je jeho!!
12:00
12:00
11:46
Honza Kirchman AKA Johny English se zaskvěl dobrou střelou, která ovšem nekončí gólem. Brzy nám prý ale opět předvede točky stahovačky motačky. Díky Johny
09:39
Vousatý Mohamedd AKA Adam Gábriš obíhá obránce jakoby neměl plíce. Kdybych Adama neznal, tipoval bych že se tu Adam ocitl ze státu Teherán.
04:45
Na 2:1 dává opět legendary 79 Milan Bednařík, který ačkoliv mnozí tvrdí že je za zenitem, Milan vždy odpoví brankou. Je to zkrátka gólostroj
04:42
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil Milan Bednařík, asistoval Jakub Nagy (2:1).
04:00
Tachov se dostal do vedení, avšak Ukrajinský brzyreprezentant, kníratá kometa v barvách Akademiku Jan "tabák" Žuk připravil dnes již po několikáté branku pro the most legendary 79 gól a ten opět zavěšuje. 1:1
03:44
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil Milan Bednařík, asistoval Jan Žuk (1:1).
02:15
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil Pavel Žalud, asistoval Jan Flor (0:1).