0:5
- : -
TJ Turnov

TJ Turnov - TJ Sokol Královské Vinohrady 2:9
8. Nela Škopánová, 39. Karolína Bittnerová - 11. Anna Kutnarová, 26. Karolína Snopová, 33. Aneta Nigrinová, 40. Ivana Hrušková, 46. Lucie Kisugite, 46. Aneta Nigrinová, 56. Karolína Snopová, 56. Lucie Kisugite, 59. Nikola Bursová; rozhodčí: Michal Reczai - Ladislav Láska; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Denisa Plačková 33 - Jana Vyrobíková 30; po třetinách: 1:1, 1:3, 0:5;
60:00
Komentář trenéra domácího týmu: dnes jsme světlých momentů měli jen velmi málo. Soupeřky byly ve všech ohledech lepším týmem.
60:00
Komentář hostujícího týmu P. Doubek: Odehráli jsme dobrý zápas. V první třetině nás klasicky překvapilo, jak to tady skáče, ale pak už to bylo opravdu povedené. Hráčky se hecly proti houževnatému soupeři a zaslouženě vyhrály. Díky soupeři za zápas.
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině: TJ turnov - 19 TJ SKV - 13
58:59
Vyloučen hráč Kateřina Vacíková družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost.
58:19
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
58:19
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Nikola Bursová, asistoval Ivana Hrušková (2:9).
56:41
Vyloučen hráč Nela Škopánová družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře.
55:38
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Lucie Kisugite, asistoval Michaela Chlebcová (2:8).
55:13
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Karolína Snopová, asistoval Anežka Dobisiková (2:7).
46:52
Vyloučen hráč Pavla Klementová družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:31
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Aneta Nigrinová, asistoval Anežka Dobisiková (2:6).
45:17
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Lucie Kisugite, asistoval Karolína Snopová (2:5).
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: TJ Turnov - 4 TJ SKV - 13
39:02
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Ivana Hrušková bez asistence (2:4).
38:33
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Karolína Bittnerová, asistoval Johana Fišerová (2:3).
32:57
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Aneta Nigrinová, asistoval Aneta Kalivodová (1:3).
25:52
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Karolína Snopová, asistoval Ivana Hrušková (1:2).
25:52
Snopová vymetá šibenici a SKV otáčí zápas.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině: TJ Turnov - 9 TJ SKV - 16
10:56
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Anna Kutnarová, asistoval Aneta Nigrinová (1:1).
07:48
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Nela Škopánová, asistoval Pavla Klementová (1:0).
07:48
Krásně využitá standartní situace z velkého brankoviště.
07:46
Vyloučen hráč Anežka Dobisiková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
05:58
Zatím největší šance zápasu pro Bajerovou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Reczai a Ladislav Láska.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Jana Vyrobíková; hráči v poli: Tereza Trunečková, Anna Kutnarová, Karolína Snopová, Anežka Dobisiková, Aneta Nigrinová
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Denisa Plačková; hráči v poli: Kateřina Vacíková, Šárka Veselá, Barbora Bajerová, Pavla Klementová, Lucie Brabcová