3:1
1:3
- : -

FBC Dobruška - FBK Kobra Tatran Hostinné 4:9
23. Richard Benjamín Chaloupka, 25. Matěj Grulich, 26. Josef Šmída, 42. David Hroch - 4. Marek Filcsák, 9. Denis Horák, 11. Marek Filcsák, 15. Šimon Shon, 15. Pavel Kraus, 25. Šimon Shon, 31. Michal Novák, 38. Matěj Máslo, 40. Denis Horák; rozhodčí: Daniel Suchý - Filip Neumann; vyloučení: 0:4; využití: 1:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Luboš Šustr 16 - Matyáš Klázar 22; po třetinách: 0:5, 3:1, 1:3;
45:00
42:54
Vyloučen hráč Šimon Shon družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
41:15
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil David Hroch, asistoval Richard Benjamín Chaloupka (4:9).
39:57
Vyloučen hráč Michal Novák družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za blokování hokejky.
39:33
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Denis Horák, asistoval Lukáš Turek (3:9).
37:07
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Matěj Máslo, asistoval Denis Horák (3:8).
35:00
Vyloučen hráč Matěj Máslo družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za hrubost.
30:43
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Michal Novák, asistoval Pavel Kraus (3:7).
30:00
30:00
25:12
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Josef Šmída, asistoval Richard Benjamín Chaloupka (3:6).
24:44
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Matěj Grulich, asistoval Vít Růžička (2:6).
24:19
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Šimon Shon, asistoval Denis Horák (1:6).
22:15
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Richard Benjamín Chaloupka, asistoval Vít Růžička (1:5).
21:40
Vyloučen hráč Marek Filcsák družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:36
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Pavel Kraus bez asistence (0:5).
14:10
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Šimon Shon, asistoval Matěj Máslo (0:4).
10:37
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Marek Filcsák, asistoval Lukáš Turek (0:3).
08:22
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Denis Horák, asistoval Šimon Shon (0:2).
03:55
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Suchý a Filip Neumann.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Kobra Tatran Hostinné: brankář: Matyáš Klázar; hráči v poli: Lukáš Turek, Trung Le, Matěj Máslo, Šimon Shon, Denis Horák
00:00
Line-up domácích FBC Dobruška: brankář: Luboš Šustr; hráči v poli: David Hroch, Matěj Grulich, Richard Benjamín Chaloupka, Lukáš Prause, Josef Šmída