1:6
1:3
- : -

FBK Bulldogs Hořice - FBC Trutnov (DTJ) 3:13
4. Petr Kryl, 22. Jan Pech, 45. Petr Kryl - 2. Ondřej Šanda, 3. Ondřej Šanda, 9. Jakub Mládek, 12. Tomáš Jakl, 16. Martin Mečíř, 23. Martin Mečíř, 24. Jiří Václavík, 27. Štěpán Matějů, 27. Matěj Strnad, 28. Jiří Václavík, 38. Martin Mečíř, 41. Jiří Václavík, 45. Martin Mečíř; rozhodčí: Daniel Suchý - Václav Křepelák; vyloučení: 0:4; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Lukáš Svoboda 21 - Mikuláš Vít 10; po třetinách: 1:4, 1:6, 1:3;
45:00
44:43
Branku družstva FBK Bulldogs Hořice vstřelil Petr Kryl bez asistence (3:13).
44:19
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Martin Mečíř, asistoval Ondřej Šanda (2:13).
41:28
Vyloučen hráč Matyáš Rolenec družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za hrubost.
40:07
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Jiří Václavík, asistoval Filip Srna (2:12).
37:23
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Martin Mečíř, asistoval Matyáš Rolenec (2:11).
30:00
30:00
29:50
Vyloučen hráč Matyáš Rolenec družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za sekání.
28:43
Vyloučen hráč Jiří Václavík družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za hrubost.
27:59
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Jiří Václavík z trestného střílení (2:10).
27:34
Vyloučen hráč Adam Vlček družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:48
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Matěj Strnad, asistoval Ondřej Šanda (2:9).
26:43
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Štěpán Matějů, asistoval Filip Srna (2:8).
23:44
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Jiří Václavík, asistoval Tomáš Jakl (2:7).
22:13
21:11
Branku družstva FBK Bulldogs Hořice vstřelil Jan Pech, asistoval Matěj Sedláček (2:5).
15:44
15:00
15:00
11:14
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Tomáš Jakl bez asistence (1:4).
08:03
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Jakub Mládek, asistoval Štěpán Matějů (1:3).
03:02
Branku družstva FBK Bulldogs Hořice vstřelil Petr Kryl, asistoval Jaroslav Veber (1:2).
02:41
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Ondřej Šanda, asistoval Martin Mečíř (0:2).
01:04
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Suchý a Václav Křepelák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Trutnov (DTJ): brankář: Mikuláš Vít; hráči v poli: Adam Vlček, Matyáš Rolenec, Ondřej Šanda, Matěj Strnad, Martin Mečíř