0:1
4:2
- : -

FBC Trutnov (DTJ) - FBC Dobruška 6:4
1. Ondřej Šanda, 11. Matěj Strnad, 34. Matyáš Rolenec, 35. Tomáš Jakl, 36. Ondřej Šanda, 38. Ondřej Šanda - 15. Matěj Grulich, 30. Lukáš Prause, 34. Matěj Strnad, 43. Richard Benjamín Chaloupka; rozhodčí: Daniel Suchý - Filip Neumann; vyloučení: 2 + Matěj Strnad 5:2; využití: 0:1; diváků: 8; zásahy brankářů: Mikuláš Vít 21 - Luboš Šustr 29; po třetinách: 2:1, 0:1, 4:2;
45:00
43:04
Vyloučen hráč Matěj Grulich družstva FBC Dobruška na 2 minuty za hrubost.
42:55
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Richard Benjamín Chaloupka, asistoval Tomáš Večeřa (6:4).
40:34
Vyloučen hráč Jiří Václavík družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za sekání.
37:11
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Ondřej Šanda, asistoval Matěj Strnad (6:3).
35:07
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Ondřej Šanda, asistoval Martin Mečíř (5:3).
34:31
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Tomáš Jakl, asistoval Štěpán Matějů (4:3).
33:33
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Matyáš Rolenec, asistoval Martin Mečíř (3:3).
33:17
Vlastní branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Matěj Strnad (2:3).
30:00
30:00
29:05
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Lukáš Prause, asistoval Richard Benjamín Chaloupka (2:2).
25:55
Vyloučen hráč Jan Patrik Hanuš družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:34
Vyloučen hráč Matěj Strnad družstva FBC Trutnov (DTJ) na 5 minut za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
14:14
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Matěj Grulich, asistoval Jan Patrik Hanuš (2:1).
12:16
Vyloučen hráč Ondřej Šanda družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za blokování hokejky.
10:20
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Matěj Strnad, asistoval Filip Srna (2:0).
00:10
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Suchý a Filip Neumann.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Dobruška: brankář: Luboš Šustr; hráči v poli: Richard Benjamín Chaloupka, Lukáš Prause, Josef Šmída, David Hroch, Matěj Grulich
00:00
Line-up domácích FBC Trutnov (DTJ): brankář: Mikuláš Vít; hráči v poli: Adam Vlček, Matyáš Rolenec, Ondřej Šanda, Matěj Strnad, Martin Mečíř