3:0
3:1
- : -

FbC Hradec Králové B - Sokoli Pardubice B 8:3
2. Martin Novák, 8. Tomáš Jerge, 18. Martin Cupal, 18. Vojtěch Kořínek, 21. Michal Doubek, 37. Ondřej Rathouský, 39. Ondřej Rathouský, 45. Tomáš Jerge - 7. David Plachý, 11. Ondřej Vávra, 42. Filip Oliva; rozhodčí: Jakub Březovský - Tomáš Jelínek; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Filip Školník 16 - Martin Stehlík 25; po třetinách: 2:2, 3:0, 3:1;
44:21
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Tomáš Jerge, asistoval Ondřej Šimerda (8:3).
41:00
Branku družstva Sokoli Pardubice B vstřelil Filip Oliva, asistoval Marek Štrych (7:3).
40:47
Vyloučen hráč Václav Jablonský družstva Sokoli Pardubice B na 2 minuty za bránění ve hře.
38:57
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Ondřej Rathouský, asistoval Michal Doubek (7:2).
36:48
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Ondřej Rathouský, asistoval Martin Cupal (6:2).
30:00
30:00
29:57
Vyloučen hráč Tomáš Jerge družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za nesportovní chování.
29:57
Vyloučen hráč Filip Oliva družstva Sokoli Pardubice B na 2 minuty za nesportovní chování.
20:38
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Michal Doubek, asistoval Pavel Štefan (5:2).
17:47
Timeout Sokoli Pardubice B
17:47
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Vojtěch Kořínek, asistoval Ondřej Šimerda (4:2).
17:15
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Martin Cupal, asistoval Jakub Procházka (3:2).
15:00
15:00
11:59
Petrjánoš v úniku neuspěl
10:00
Branku družstva Sokoli Pardubice B vstřelil Ondřej Vávra, asistoval Šimon Musálek (2:2).
08:12
Vokál mířil mezi nohy hradeckého gólmana, ten se ale nachytat nenechal
07:19
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Tomáš Jerge, asistoval Jakub Procházka (2:1).
06:13
Na zranění i skóre je to 1:1
06:12
Branku družstva Sokoli Pardubice B vstřelil David Plachý bez asistence (1:1).
02:41
Hra má náboj opravdového derby krajských osad
01:55
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Martin Novák, asistoval Jonáš Velc (1:0).
00:01
Dnes tu máme na programu derby farmářských celků juniorky Pardubic a Hradce
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Březovský a Tomáš Jelínek.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokoli Pardubice B: brankář: Martin Stehlík; hráči v poli: Marek Štrych, David Plachý, Jakub Dynter, Filip Oliva, Tomáš Novotný
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové B: brankář: Filip Školník; hráči v poli: Tomáš Králíček, Martin Novák, Tomáš Burian, Pavel Štefan, Vojtěch Kořínek