4:1
0:1
- : -

FBC Dobré - Dobruška - Orel Rtyně v Podkrkonoší 4:3
22. Adriana Jedličková, 23. Victoria Bartošová, 25. Lenka Rozínková, 27. Lenka Rozínková - 10. Helena Klazarová, 28. Michaela Svršková, 39. Iveta Svršková; rozhodčí: Kateřina Kulhavá - Radek Hrdlička; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Markéta Sovinová 9 - Mariana Fröhlichová 20; po třetinách: 0:1, 4:1, 0:1;
45:00
42:12
Horáková šla sama na bránu, ale Frolichová se prostřelit nenechala. Zklamání v očích Horákové je opravdu znát
40:05
Vyloučen hráč Iveta Svršková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
38:30
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Iveta Svršková bez asistence (4:3).
30:30
Rtyně opět v plném počtu
30:00
30:00
28:25
Vyloučen hráč Iveta Svršková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hra rukou.
27:48
Mladší Svršková se sama dostala na bránu a vymetla pavučinku
27:47
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Michaela Svršková, asistoval Kateřina Kroulíková (4:2).
26:52
Branku družstva FBC Dobré - Dobruška vstřelil Lenka Rozínková, asistoval Adriana Jedličková (4:1).
24:33
Rozínková vystřelila, branka zazvonila a gól z toho nakonec padl
24:18
Branku družstva FBC Dobré - Dobruška vstřelil Lenka Rozínková, asistoval Victoria Bartošová (3:1).
22:47
Branku družstva FBC Dobré - Dobruška vstřelil Victoria Bartošová, asistoval Adriana Horáková (2:1).
22:13
Krouhlíková poslala krásnou přihrávku na Jiránkovou. Mohl z toho být gol. Ale nebyl
21:29
Branku družstva FBC Dobré - Dobruška vstřelil Adriana Jedličková bez asistence (1:1).
17:27
Dobruška střílí každou chvíli. K jejich smůle to je většinou mimo branku
15:00
15:00
09:31
Nikdo nechápe jak, ale nahrávka Jiránkové prošla skrz dvě hráčky soupeře až před bránu. Pak už stačilo Klazarové to jen doklepnout do brány
09:30
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Helena Klazarová, asistoval Kateřina Jiránková (0:1).