2:4
- : -
Sokol Rudná

Sokol Rudná - Florbal Team Sokol Nebušice 6:11
5. Ondřej Šantora, 6. Jan Faldus, 14. Lukáš Jeníček, 15. Adam Pivoňka, 34. Martin Špaček, 42. Jan Faldus - 10. Ondřej Krejčíř, 10. Marek Hluchý, 18. Jakub Rok, 19. Jan Krejčí, 27. Patrik Svoboda, 29. Jan Krejčí, 30. Patrik Svoboda, 31. Milan Černil, 35. Juraj Lupač, 37. Milan Černil, 40. Dávid Hriadel; rozhodčí: Daniel Fišer - Petr Herman; vyloučení: 6 + Adam Pivoňka 5:4 + Ondřej Krejčíř 5; využití: 2:3; zásahy brankářů: Jan Cigler ?, Petr Holý ? - Jan Fišer ?; po třetinách: 4:2, 0:5, 2:4;
45:00
44:59
Vyloučen hráč Ondřej Váně družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hra rukou.
41:40
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Jan Faldus, asistoval Adam Pivoňka (6:11).
39:37
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Dávid Hriadel, asistoval Lukáš Kášek (5:11).
39:00
Medvěd teď dvakrát po sobě famózní zákroky.
37:57
Vyloučen hráč Jan Krejčí družstva Florbal Team Sokol Nebušice na 2 minuty za sekání.
37:57
Hluchý se dožaduje 5+2. Písknout se však dá pouze 2+5. Krejčí po trafické přihrávce vyloučený za sekání na 2 minuty.
36:40
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Milan Černil, asistoval Jan Chlumský (5:10).
36:40
Z 0:2 a 2:4 na 10:5. #Nebušice
35:40
Venku sluníčko. Konec zimního spánku. Méďa teď chytá famózně.
35:20
Na tyčky 1:4
34:39
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Juraj Lupač, asistoval Jan Krejčí (5:9).
33:05
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Martin Špaček, asistoval Marek Hluchý (5:8).
32:17
Vyloučen hráč Jan Chlumský družstva Florbal Team Sokol Nebušice na 2 minuty za sekání.
31:00
Medvěd na potřetí zkrotil horký brambor!
30:55
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Milan Černil, asistoval Jakub Rok (4:8).
30:00
30:00
29:16
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Patrik Svoboda, asistoval Michal Smutný (4:7).
29:02
Vyloučen hráč Ondřej Šantora družstva Sokol Rudná na 2 minuty za zdržování hry.
28:35
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Jan Krejčí, asistoval Dávid Hriadel (4:6).
28:15
Střídání brankáře. Nový brankář Petr Holý družstva Sokol Rudná
28:13
Vyloučen hráč Tomáš Kyndl družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hra bez hokejky.
26:46
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Patrik Svoboda, asistoval Lukáš Kášek (4:5).
24:02
Vyloučen hráč Milan Černil družstva Florbal Team Sokol Nebušice na 2 minuty za sekání.
24:02
Vyloučen hráč Adam Pivoňka družstva Sokol Rudná na 5 minut za hrubost.
24:02
Vyloučen hráč Adam Pivoňka družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost.
24:02
Vyloučen hráč Martin Špaček družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost.
24:02
Časomíra teď vůbec neví, co se děje na trestné lavici. Na straně Nebušic 5 minut trest. Na straně Rudné 2+5 trest + 2 minutový trest.
23:53
Vyloučen hráč Ondřej Krejčíř družstva Florbal Team Sokol Nebušice na 5 minut za hrubost.
18:50
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Jan Krejčí, asistoval Juraj Lupač (4:4).
18:50
Nádherná prihrávka Lupače cez celé ihrisko na Smutného. Loptička končí v bráne. Je zrovnané. Neskutočný výkon.
17:54
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Jakub Rok, asistoval Michal Smutný (4:3).
17:54
Rok z úhlu snižuje na 3:4
16:42
Vyloučen hráč Ondřej Šantora družstva Sokol Rudná na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
15:00
Stav po 1. třetině - 4:2 na góly, 1:3 na tyčky.
15:00
14:49
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Adam Pivoňka, asistoval Lukáš Jeníček (4:2).
14:38
Vyloučen hráč Dávid Hriadel družstva Florbal Team Sokol Nebušice na 2 minuty za sekání.
14:38
Hluchý přerušuje signalizované vyloučení střelou na ochozy.
13:30
Medvěd - tyčka - Svoboda.
13:00
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Lukáš Jeníček, asistoval Tomáš Kyndl (3:2).
13:00
Nedáš - dostaneš. Míč končí v síti Nebušic.
12:00
Nebušice jsou teď aktivnější...a více impotentní. Cígler kryje všechny střely do středu brány.
11:20
Třetí tyčka Nebušic.
09:50
Vlastní branku družstva Sokol Rudná vstřelil Marek Hluchý (2:2).
09:50
Teď trochu nestiháme. Každopádně dvakrát se za zády brankáře Rudné rozezněla tyčkohra...a taky rozvlnila síťka.
09:40
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Ondřej Krejčíř, asistoval Michal Smutný (2:1).
09:21
Jaroslav Paznocht - taktické překvapení týmu Nebušic, byl sám před brankařem. Třikrát seknul do podlahy, míček však čepelí netrefil ani jednou. Stav stále 0:0.
08:43
Zapisovatel dnešního utkání se pří gólové tutovce Smutného praštil do hlavy. Chyběli centrimetry..
06:45
Milan Černil právě poslal geniální přihrávku na levý manťák, kde nikdo nebyl. Míček si po chvíli samoty převzal hráč Rudné.
05:54
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Jan Faldus, asistoval Jan Karásek (2:0).
05:54
Z nedůrazu před hostující brankou je tu druhý gól.
04:45
Stále čekáme na střelu, která by ohrozila bránu.
04:43
Šantora si seběhl do středu hřiště a prostřeluje hostující gólmana
04:33
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Ondřej Šantora, asistoval Marek Hluchý (1:0).
02:00
Dovolíme se připomenout projekt "Hlavně nezlobte". 1) Jste na turnaji dětí, 2) Florbal je hra, 3) Rozhodčí jsou lidé, 4) Toto není superfinále
01:58
Slovy "Pi*o vo*e" se hráč Rudné #26 dožaduje faulu. Nepíská se.
01:20
Výborný obranný zákrok Ondřeje Krejčíře. Přečíslení 3 na 2 odvrátil odkopnutím florbalky soupeře.
00:24
S číslem #99 se v dresu Nebušic představuje navrátivší Lukáš Kášek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Petr Herman.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Team Sokol Nebušice: brankář: Jan Fišer; hráči v poli: Juraj Lupač, Jan Chlumský, Dávid Hriadel, Milan Černil, Michal Smutný
00:00
Line-up domácích Sokol Rudná: brankář: Jan Cigler; hráči v poli: Lukáš Jeníček, Tomáš Kyndl, Jan Karásek, Lukáš Beran, Jan Faldus
00:00
Lodivod Smutný pár sekund přes začátkem utkání určuje lajny. Promyšlený tah? Nevím..