1:2
0:0
- : -

FBK Bulldogs Hořice - TJ Sokol Jaroměř 1:2
6. Vít Černý - 4. Dominik Asad, 8. Dominik Asad; rozhodčí: Milan Sokol - Filip Neumann; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Dominik Pecen 10, Maxim Zejkan 8 - Vojtěch Fof 19; po třetinách: 1:2, 0:0;
24:00
20:22
Vyloučen hráč David Zubr družstva FBK Bulldogs Hořice na 2 minuty za špatné střídání.
20:13
Timeout FBK Bulldogs Hořice
18:16
Vyloučen hráč Markéta Rundštuková družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
18:16
Vyloučen hráč Adam Draštík družstva FBK Bulldogs Hořice na 2 minuty za nesportovní chování.
17:09
Vyloučen hráč David Zubr družstva FBK Bulldogs Hořice na 2 minuty za sekání.
13:09
Trestné střílení družstva TJ Sokol Jaroměř neproměnil Ondřej Andrle.
12:00
Střídání brankáře. Nový brankář Maxim Zejkan družstva FBK Bulldogs Hořice
12:00
12:00
08:34
Vyloučen hráč Kateřina Diheneščiková družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
07:26
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Asad, asistoval Sára Horčičková (1:2).
05:47
Branku družstva FBK Bulldogs Hořice vstřelil Vít Černý, asistoval Michal Zubr (1:1).
03:43
Vyloučen hráč Pavel Blažek družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
03:32
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Asad, asistoval Jakub Souček (0:1).
03:00
Jaroměř, i přestože má oslabení, po tlačence před branou skóruje gól mezi nožky golmanovi
02:10
Vyloučen hráč Markéta Rundštuková družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hra rukou.