2:2
1:1
- : -

Florbal Primátor Náchod - Sokoli Pardubice 3:3
2. Jan Majer, 7. Jakub Langpaul, 18. Jiří Jebavý - 3. Michal Jeřáb, 10. Tomáš Hanousek, 17. Vojtěch Král; rozhodčí: Kateřina Jeřábková - Lucie Stejskalová; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Dominik Eimer ? - David Nermuť ?; po třetinách: 2:2, 1:1;
24:00
21:38
Timeout Florbal Primátor Náchod
17:15
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jiří Jebavý, asistoval Antonín Donaj (3:3).
16:54
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Vojtěch Král, asistoval Michal Jeřáb (2:3).
12:00
12:00
09:10
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Tomáš Hanousek, asistoval Vojtěch Král (2:2).
07:09
Vyloučen hráč Jan Majer družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
06:52
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jakub Langpaul, asistoval Jakub Jireček (2:1).
04:43
Vyloučen hráč Jakub Langpaul družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
02:41
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Michal Jeřáb, asistoval Jan Vosáhlo (1:1).
01:29
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Majer, asistoval Martin Hanuš (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kateřina Jeřábková a Lucie Stejskalová.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokoli Pardubice:
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod : brankář: Dominik Eimer; hráči v poli: Filip Knettig, Jakub Jireček, Antonín Donaj, Jiří Jebavý, Jakub Langpaul