2:2
1:2
- : -

FLORBAL LITOMYŠL - KM automatik FBK Jičín 3:4
4. Jan Majtner, 7. Adam Chalupa, 18. Jan Majtner - 7. Matyáš Filip, 8. Adam Chalupa, 14. Antonín Zikmund, 19. Adam Chalupa; rozhodčí: Lukáš Jansa - Jakub Motl; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Eliška Křivková ? - Matěj Slavík ?; po třetinách: 2:2, 1:2;
24:00
21:59
Vyloučen hráč Lukáš Hochbergr družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za vražení zády.
21:30
Timeout FLORBAL LITOMYŠL
20:30
Timeout KM automatik FBK Jičín
18:22
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Adam Chalupa bez asistence (3:4).
17:02
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Jan Majtner, asistoval Lukáš Hochbergr (3:3).
13:29
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Antonín Zikmund, asistoval Matyáš Filip (2:3).
12:00
12:00
07:41
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Adam Chalupa, asistoval Michal Kunt (2:2).
06:57
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Matyáš Filip, asistoval Antonín Zikmund (2:1).
06:44
Vlastní branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Adam Chalupa (2:0).
03:36
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Jan Majtner, asistoval Filip Pavliš (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Jansa a Jakub Motl.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín:
00:00
Line-up domácích FLORBAL LITOMYŠL: brankář: Eliška Křivková; hráči v poli: Lukáš Hochbergr, Filip Pavliš, Tomáš Řehůřek, Jan Majtner, Ondřej Pakosta