3:1
1:3
- : -

FBK Kobra Tatran Hostinné - FBC SION - DDM Nová Generace 4:4
8. Hynek Nývlt, 8. Matouš Morávek, 8. Ondřej Hnízdil, 19. Daniel Havel - 1. Lukáš Ševčík, 19. Jakub Vaculík, 23. Martin Vlastník, 24. Josef Marek; rozhodčí: Adam Drahoš - Marek Filcsák; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Adam Zmátlík 5 - Jan Tříska 8; po třetinách: 3:1, 1:3;
24:00
23:50
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Josef Marek bez asistence (4:4).
23:47
Vyloučen hráč Hynek Nývlt družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání.
22:34
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Martin Vlastník, asistoval Lukáš Ševčík (4:3).
18:44
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Daniel Havel, asistoval Ondřej Holba (4:2).
18:04
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Jakub Vaculík bez asistence (3:2).
12:00
12:00
07:57
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Ondřej Hnízdil, asistoval Jakub Máslo (3:1).
07:47
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Matouš Morávek, asistoval Daniel Havel (2:1).
07:02
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Hynek Nývlt, asistoval Ondřej Hnízdil (1:1).
00:26
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Lukáš Ševčík, asistoval Adam Jedlička (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Drahoš a Marek Filcsák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC SION - DDM Nová Generace:
00:00
Line-up domácích FBK Kobra Tatran Hostinné: brankář: Adam Zmátlík; hráči v poli: Tereza Turková, Ondřej Holba, Hynek Nývlt, Ondřej Hnízdil, Jakub Máslo