1:1
1:1
- : -

FBC Dobruška - Florbal Exelsior Havířov 2:4
23. Kateřina Poláčková, 43. Kateřina Poláčková - 11. Alžběta Nykodymová, 18. Alžběta Nykodymová, 38. Kateřina Holešová, 42. Karolína Šablaturová; rozhodčí: Jan Růžička - Martin Halousek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Dominika Flídrová 16 - Martina Schoupalová 20; po třetinách: 0:2, 1:1, 1:1;
60:00
Komentář trenéra domácích J. Černého: Jeden z našich nejlepších zápasů tuto sezónu. Celý zápas se náš výkon stupňoval. Bohužel jsme se nevyvarovali individuálních chyb, které soupeř potrestal a to rozhodlo. Dnes nevyhrál lepší, ale nevadí. Na dnešku můžeme stavět dál. Díky za zápas a fanouškům za podporu.
60:00
59:59
Střely na bránu ve třetí třetině. Dobruška 11:7 Havířov.
59:59
Komentář trenéra hostů Tomáše Kozlíka: "V první třetině jsme předváděli přesně to, co jsme poslední 2 týdny trénovali. Díky tomu jsme soupeře přehrávali a udělali si rozhodující náskok. Postupem času měl soupeř díky aktivnější hře více ze hry. Od třetí třetiny to byl hlavně boj - stejný, jako nás čeká v playoff. Tam jsme to už zejména odbojovali a odedřeli, kdy jsme ukázali skvělý moral."
59:59
Pokračování komentáře trenéra hostů: "Děkujeme soupeři za kvalitní zápas a přípravu na následující týdny."
59:16
Timeout FBC Dobruška
59:16
Dobruška to zkouší v šesti hráčkách v poli.
59:00
Probíhá poslední minuta dnešního utkání.
56:47
Dobrušku teď může mrzet pozvolné tempo z první třetiny kde si zbytečně svou neaktivní hrou nechala dát dva góly.
55:25
Obří skok Šablaturové rozhodčí nijak neocenili a hra pokračuje dál.
51:31
Flídrová chytá! Osamocená Melecká už zasouvala míček do prázdné brány, když se tam zničeho nic objevila Flídrová a míček vyrazila před sebe, poté tam už byla obrana a míček zahrála mimo nebezpečnou pozici.
51:05
Růžičková předložila Doležalové perfektní nahrávku. Střela končí na tyči Havířova.
48:57
Peterová pro změnu si obešla dvě hráčky a stopku jí postavila až brankářka Schoupalová.
48:29
Poláčková v nebezpečné situaci trefuje havířovský blok.
48:12
Timeout Florbal Exelsior Havířov
48:12
Dobruška začíná být v tlaku a lavička Havířova na to reaguje Timeoutem.
46:40
Souboj hráček s číslem 14 končí lépe pro Bašovou V.
46:05
Andršová nám právě předvádí gymnastické dovednosti když prvně klopýtá o brankovou čáru a následně o svou levou nohu.
44:40
Po rozhodnutí rozhodčích se všichni trenéři drží za hlavy. Ti z Havířova nechápou co rozhodčí pískají, ti z Dobrušky nechápou proč to neskončilo dvouminutovým vyloučením.
44:16
Skrumáž před bránou Havířova končí faulem Dobrušky.
43:09
Zápas se začíná přiostřovat. Doufejme, že rozhodčí udrží nervy hráček na uzdě a neskončí to nějakým blbým zraněním.
42:28
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Kateřina Poláčková, asistoval Adéla Vávrová (2:4).
42:28
Vávrová se dostala dostřely a Poláčková jemnou tečí nasměrovala míček mezi nohy Schoupalové.
41:46
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Karolína Šablaturová bez asistence (1:4).
41:31
Zeisková, Doležalová, Růžičková, bohužel ani jedna střela neskončila za zády Schoupalové.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Havířov.
40:00
40:00
Trenéři Dobrušky na polovině hřiště vymýšlí taktiku do třetí třetiny. Pomůžou pokyny trenérů hráčkám otočit nepříznivý vývoj zápasu? To se dozvíme za necelých 6 minut.
40:00
39:59
Střely na bránu. Dobruška 5:4 Havířov
39:22
Havířov je na tom mnohem lépe fyzicky a technicky. Dobruška těží že své dravosti a starého dobrého dobrušského srdíčka.
38:30
Poláčková trefuje tyč. V dnešním zápase to je zatím 1:1 na tyčky.
37:45
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Kateřina Holešová, asistoval Alžběta Nykodymová (1:3).
37:45
Holešová se objevila sama před bránou a Flídrové nedala žádnou šanci. Skóre je 3:1
37:12
Bašová V. v obětavém zákroku kryje nebezpečnou střelu Havířova.
36:30
Schindlerová je zpět na hřišti.
35:51
Dobruška poprvé ve své přesilové hře se dostává do útočného pásma.
35:08
Havířov si asi ještě nevšiml, že hrají oslabení. Jejich hráčky napadají rozehrávku Dobrušky, která neví jak se dostat na útočnou polovinu.
34:29
Vyloučen hráč Michaela Schindlerová družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
34:29
Uvidíme první přesilovou hru.
33:32
Vávrová dvakrát chytá nahrávku Havířova. Poté byla po zásluze potrestána u mantinelu.
33:01
Remešová prudkou střelou trefuje Poláčkovou přímo mezi oči,
30:34
Růžičková první trefuje míček hokejkou, poté tělem až nakonec pomohl odkop nohou do méně nebezpečného místa na hrací ploše.
29:28
Havířov sportovně vrací míček Dobrušce.
29:27
Nykodýmová zůstává ležet na palubovce po nepřehledné situaci na polovině hřiště.
28:22
Ozývá se vám po pěti minutách hry, během kterých se na hřišti vůbec nic nedělo...
23:14
Dobruška začíná být více v zápase a na začátku druhé třetiny má mnohem více ze hry než Havířov.
22:17
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Kateřina Poláčková, asistoval Nikola Remešová (1:2).
22:17
Přečíslení 2 na 1 řeší Poláčková gólem a skóre je 2:1
21:12
Sestry Bašovy teď zapnuly na 200%, jen těsně situace neskončila střelou.
20:22
Ping pong v podání Dobrušky končí standartkou Havířova.
20:00
20:00
Buly pro Dobrušku a rozbíhá se nám druhá třetina.
20:00
19:59
Střely po první třetině. Dobruška 6:9 Havířov
18:40
Poláčková ve slibné situaci trefuje pouze obránkyni.
17:03
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Alžběta Nykodymová, asistoval Michaela Schindlerová (0:2).
15:50
Bieleszová trefuje tyč.
14:43
Dnešní utkání je zatím plné tvrdých soubojů, ani jedna z hráček nechce svůj souboj prohrát a proto vidíme velmi rozkouskovanou hru.
14:15
Dalekonosná střela Remešové dost zavářela Havířovské brankářce.
12:07
Dobruška zatím hrozí jen z rychlých protiútoků. Tentokrát šla sama na bránu Doležalová, která nedokázala ukočírovat skákající míček a zaběhla sním až za branku Havířova.
10:47
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Alžběta Nykodymová, asistoval Kateřina Holešová (0:1).
10:47
Nykodýmová dostala čas zamířit a nemýlí se. Za tuto střelu by se nemusel stydět ani Adam Delong.
10:22
Doležalová zahodila za mantinel Šablaturovou.
08:48
Havířov od posledního vzájemného utkání zapracoval na "standartkách". Každá z hráček víc co má dělat a je radost se na ně dívat, vždy chybí pomyslné štěstíčko aby standartní situace skončila gólem.
07:45
Brůžková se ocitla sama před odkrytou bránou, míček netrefuje a akce končí za bránou domácích.
04:40
Peterová v ojedinělém, samostatném úniku. Schoupalová vyráží ramenem nad bránu.
04:00
Na začátku utkání je Havířov více na balónku. Vypadá to, že Dobruška je zatím ještě v šatně na poradě.
02:42
Zeisková fotbalovým odkopem zachraňuje protiútok Havířova.
01:13
Nacvičená rozehrávka Havířova končí na nohách Poláčkové, která posléze dostala sekeru.
00:02
Hned po prohraném buly začal Havířov napadat a Dobrušku zamknul až za bránou.
00:01
Úvodní buly patří Dobrušce.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Růžička a Martin Halousek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Exelsior Havířov: brankář: Martina Schoupalová; hráči v poli: Hana Brůžková, Karolína Šablaturová, Kristýna Pokorná, Vendula Šimonová, Kateřina Szotkowská
00:00
Line-up domácích FBC Dobruška: brankář: Dominika Flídrová; hráči v poli: Vanesa Bašová, Magdaléna Bašová, Kateřina Poláčková, Diana Peterová, Adéla Vávrová