3:3
3:0
- : -

VSK VUT Skurut Hai Brno - Sokol Brno I EMKOCase GulliversB 6:3
18. Jakub Slavíček, 28. Jiří Paleček, 30. Radek Novák, 35. Radek Novák, 39. Michal Repko, 42. Michal Repko - 18. Tomáš Večeřa, 25. Jakub Sázavský, 26. Radovan Zelený; rozhodčí: Petr Galasovský - Ondřej Kyjovský; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Bohumír Fajt ? - Matyáš Krupa ?; po třetinách: 0:0, 3:3, 3:0;
45:00
41:55
Timeout Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
41:55
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Michal Repko, asistoval Viktor Čermák (6:3).
38:45
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Michal Repko, asistoval Roman Mach (5:3).
34:35
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Radek Novák, asistoval Tomáš Fanta (4:3).
30:00
30:00
29:17
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Radek Novák, asistoval Michal Repko (3:3).
27:20
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Jiří Paleček, asistoval Radek Novák (2:3).
26:35
Vyloučen hráč Martin Bazala družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za bránění ve hře.
26:06
Vyloučen hráč Tomáš Fanta družstva VSK VUT Skurut Hai Brno na 2 minuty za sekání.
25:25
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Radovan Zelený, asistoval Sebastian Bajgar (1:3).
24:35
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Jakub Sázavský, asistoval Jan Šmíd (1:2).
20:18
Vyloučen hráč Lukáš Demek družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za opakované přestupky.
17:39
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Jakub Slavíček, asistoval Zdeněk Póč (1:1).
17:23
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Tomáš Večeřa, asistoval Jan Ponížil (0:1).
15:00
15:00
04:42
Vyloučen hráč Radoslav Vybíral družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Galasovský a Ondřej Kyjovský.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase GulliversB: brankář: Matyáš Krupa; hráči v poli: Lukáš Demek, Břetislav Dančák, Lukáš Vancl, Radoslav Vybíral, Aleš Pokorný
00:00
Line-up domácích VSK VUT Skurut Hai Brno: brankář: Bohumír Fajt; hráči v poli: Roman Mach, Michal Repko, Tomáš Fanta, Radek Novák, Jakub Slavíček