1:2
4:2
- : -

Aligators Orel Šlapanice U21 C - FBC Sokol Ivanovice na Hané 6:4
12. Petr Hejl, 17. Ladislav Dufek, 38. Tomáš Líznar, 40. Jakub Gremmel, 43. Matyáš Zouhar, 45. Tomáš Líznar - 19. Lukáš Skácel, 25. Jakub Ondrák, 32. Vojtěch Bartošek, 44. Jakub Ondrák; rozhodčí: David Tenora - Milan Zouhar; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Nejezchleb ? - Aleš Tvrdý ?; po třetinách: 1:0, 1:2, 4:2;
45:00
44:55
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil Tomáš Líznar, asistoval Ladislav Dufek (6:4).
44:48
Vyloučen hráč Vojtěch Bartošek družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za sekání.
43:02
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Jakub Ondrák, asistoval Dominik Papp (5:4).
42:34
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil Matyáš Zouhar, asistoval Patrik Procházka (5:3).
39:47
Vyloučen hráč Tomáš Urbánek družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za hrubost.
39:19
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil Jakub Gremmel, asistoval Tomáš Líznar (4:3).
37:16
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil Tomáš Líznar, asistoval Jakub Gremmel (3:3).
31:29
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Vojtěch Bartošek, asistoval Jakub Ondrák (2:3).
30:00
30:00
24:55
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Jakub Ondrák, asistoval Lukáš Skácel (2:2).
24:06
Vyloučen hráč Jakub Král družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C na 2 minuty za hra na zemi.
20:22
Vyloučen hráč Jakub Král družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
18:02
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Lukáš Skácel, asistoval Dominik Papp (2:1).
16:24
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil Ladislav Dufek, asistoval Tomáš Líznar (2:0).
15:00
15:00
11:37
Vyloučen hráč Dominik Hasala družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za sekání.
11:13
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil Petr Hejl, asistoval Jakub Gremmel (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Tenora a Milan Zouhar.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Sokol Ivanovice na Hané:
00:00
Line-up domácích Aligators Orel Šlapanice U21 C: brankář: Lukáš Nejezchleb; hráči v poli: Patrik Procházka, Zdeněk Severa, Jakub Gremmel, Tomáš Líznar, Ladislav Dufek