2:2
- : -
FBS Olomouc

FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBS Olomouc 13:2
1. Šimon Hronek, 2. Nikolas Zouhar, 3. Jan Almásy, 7. Oliver Gold, 17. Oliver Gold, 22. Šimon Hronek, 24. David Tretina, 31. Jan Almásy, 32. Ondřej Pavlík, 35. Jiří Hájek, 38. Matěj Bednář, 52. Oliver Gold, 58. Oliver Gold - 45. David Šebesta, 50. Denis Mikulecký; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Jan Galuszka; vyloučení: 4:0; využití: 0:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Matěj Abraham 13 - Michael Hruška 13, Jiří Kvapil 18; po třetinách: 5:0, 6:0, 2:2;
60:00
59:59
Vyjadření trenéra hostí. Rozhodla nešťastná střela z dálky. Díky soupeři za zápas.
59:59
Vyjadření trenéra domacích: celý zápas rozhodly první tři střídaní.Díky soupeři za zápas a šťastnou cestu domů.
57:17
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Oliver Gold, asistoval David Tretina (13:2).
55:47
Vyloučen hráč Matyáš Kůra družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:14
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Oliver Gold bez asistence (12:2).
50:35
Vyloučen hráč Jiří Hájek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
49:27
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Denis Mikulecký, asistoval Matyáš Josef Trpišovský (11:2).
49:11
Domací ubrali na aktivité.
44:45
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil David Šebesta, asistoval Tomáš Hanák (11:1).
37:29
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Bednář, asistoval Šimon Hronek (11:0).
35:10
Hosté se snaží kombinovat.
34:54
Vyloučen hráč Otakar Mikulka družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
34:32
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Hájek, asistoval Šimon Hronek (10:0).
32:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jiří Kvapil družstva FBS Olomouc
31:07
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Ondřej Pavlík, asistoval Matěj Bednář (9:0).
30:45
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Almásy, asistoval Matyáš Kůra (8:0).
24:33
Vyloučen hráč Štěpán Musil družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
23:00
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Tretina, asistoval Oliver Gold (7:0).
22:54
Gold teď spadl jak pytel brambor.
21:41
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Šimon Hronek, asistoval Ondřej Pavlík (6:0).