2:3
1:0
- : -

Kanonýři Kladno B - Wizards DDM Praha 10 B 3:4pn
21. David Hácha, 29. Adam Brynda, 40. David Hácha - 19. Tomáš Branžovský, 20. Matěj Zdobinský, 23. Tomáš Branžovský, N Matěj Zdobinský; rozhodčí: Václav Flek - Filip Bollardt; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Milan Horáček ? - Jakub Urban ?; po třetinách: 0:0, 2:3, 1:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM Praha 10 B hráč Matěj Zdobinský a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno B hráč David Hácha , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM Praha 10 B hráč Jaroslav Váňa , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno B hráč David Hácha a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM Praha 10 B hráč Tomáš Branžovský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno B hráč Daniel Vykoukal , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM Praha 10 B hráč Matěj Zdobinský a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno B hráč Tomáš Kříček , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
40:20
Vyloučen hráč Tomáš Kříček družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za sekání.
39:21
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil David Hácha z trestného střílení (3:3).
30:00
30:00
28:50
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Adam Brynda, asistoval Tomáš Kříček (2:3).
22:28
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 B vstřelil Tomáš Branžovský, asistoval Jaroslav Váňa (1:3).
20:30
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil David Hácha, asistoval Daniel Vykoukal (1:2).
19:00
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 B vstřelil Matěj Zdobinský, asistoval Ondřej Policar (0:2).
18:42
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 B vstřelil Tomáš Branžovský bez asistence (0:1).
15:14
Vyloučen hráč Vít Voltr družstva Wizards DDM Praha 10 B na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
06:46
Vyloučen hráč Jaroslav Váňa družstva Wizards DDM Praha 10 B na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Flek a Filip Bollardt.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards DDM Praha 10 B:
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno B: brankář: Milan Horáček; hráči v poli: Petr Hácha, David Hácha, Vojtěch Petr, Daniel Vykoukal, Tomáš Kříček