4:0
3:3
- : -

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B - Kanonýři Kladno B 11:3
2. Jan Podhorník, 10. Tomáš Pokorný, 10. Jan Kudela, 15. Roman Major, 21. Filip Kračmer, 23. Tomáš Pokorný, 28. Tomáš Pokorný, 30. Jaroslav Pokorný, 36. Jaroslav Pokorný, 44. Jan Kudela, 45. Lukáš Jirásek - 43. Tomáš Kříček, 43. Tomáš Kříček, 44. Tomáš Kříček; rozhodčí: Václav Flek - Filip Bollardt; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Jan Křemen ? - Milan Horáček ?; po třetinách: 4:0, 4:0, 3:3;
45:00
44:52
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Lukáš Jirásek, asistoval Filip Kračmer (11:3).
43:53
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Tomáš Kříček, asistoval David Hácha (10:3).
43:39
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Jan Kudela, asistoval Patrik Vavruška (10:2).
43:17
Vyloučen hráč Daniel Vykoukal družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za bránění ve hře.
42:48
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Tomáš Kříček, asistoval Vojtěch Petr (9:2).
42:28
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Tomáš Kříček, asistoval Daniel Vykoukal (9:1).
42:28
Křiček nechtěl úplnou ostudu a dává čestný gol.
41:34
Už tam byl, ale nakonec ne
40:16
Desítka je stále nedotočená, ujme se někdo pípy?
38:30
Hra se táhne jak smrad
35:48
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Jaroslav Pokorný, asistoval Martin Eliáš (9:0).
35:48
Eliáš, Pokorný, Eliáš, Pokorný, pravá šibenice.
35:11
Vyloučen hráč Jan Vaňous družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za sekání.
30:18
Kladno má příležitost snížit, Eliáš se nejspíš moc koukal na právě probíhající Australian Open a hrál míček spíše ve výšce typické pro tenisové voleje.
30:00
30:00
29:05
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Jaroslav Pokorný, asistoval Tomáš Pokorný (8:0).
27:33
Vyloučen hráč Jan Vaňous družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za bránění ve hře.
27:21
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Tomáš Pokorný, asistoval Martin Eliáš (7:0).
27:21
Eliáš obíhá bránu a přihrává do prázdné. Jednodušší už to Pokorný mít nemohl.
22:44
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Tomáš Pokorný, asistoval Jaroslav Pokorný (6:0).
22:44
Obrana Kladna vrací na střed, forehand po lajně a síťka se zase vlní. První set skončil kanárem. (6:0)
20:37
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Filip Kračmer, asistoval Tomáš Pokorný (5:0).
20:37
Odpočinek na trestné Kračmerovi náramně prospěl a hned po návratu z trestné navyšuje na 5:0.
17:20
Vyloučen hráč Filip Kračmer družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B na 2 minuty za hra rukou.
17:20
Vynikající dribling Kračmera ve stylu NBA. Bohužel hrajeme florbal. Půjde si spočnout na 2 minuty a Kladno půjde do výhody.
15:00
15:00
Pořadatelský stolek na dálku pozdravuje Franze, explayera Kobylis a zároveň novou akvizici Králova Dvora. Aktuální skóre se mu určitě musí líbit.
15:00
14:36
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Roman Major, asistoval Patrik Vavruška (4:0).
14:36
Nakonec se přece jen podařilo a Major trefuje levou šibenici. To se muselo líbit i kapitánovi.
13:35
Královák tlačí, šance střídá šanci, ale vše mimo.
09:36
09:36
Modrožlutí seřídili mířidla a je to už 3:0. Navyšují jednoduchou a přesnou střelou od modré.
09:07
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Tomáš Pokorný, asistoval Roman Major (2:0).
09:07
Pokorný se uvolňuje efektní otočkou, kterou mu sežrala obrana i s golmanem, a chladnokrevně zakončuje žabičkou do prázdné brány.
08:05
Utkání je zatím plné nepřesností. Hraje se po mantinelech a bez výraznějších šancí.
06:05
Slupek kladenské svatyně zazněl kobyliskou arenou.
01:53
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil Jan Podhorník, asistoval Jan Kudela (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Flek a Filip Bollardt.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno B: brankář: Milan Horáček; hráči v poli: Petr Hácha, Daniel Vykoukal, Tomáš Kříček, David Hácha, Vojtěch Petr