2:1
0:0
- : -

FbŠ Bohemians C - Florbal TJ Kobylisy B 2:3
19. Martin Poláček, 21. Adam Vojkůvka - 10. Lukáš Janů, 14. Jakub Zíka, 17. Vojtěch Švara; rozhodčí: Václav Flek - Filip Bollardt; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Michael Zelený ? - Jiří Kraml ?; po třetinách: 0:2, 2:1, 0:0;
37:40
Vyloučen hráč Daniel Havlíček družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za sekání.
37:40
Úplně zbytečný faul na půlce hřiště, zřejmě přemotivovanost...
35:03
Dan pěkně našel Martyho na středu ale ten místo toho aby šel sám na branku Bohemians, tak vystřelil z úctyhodné vzdálenosti.
33:39
Safe of the Match! Jirka Kraml vytáhl úžasný zákrok proti Poláčkovi z akce 2 na Bohouše.
32:19
Dan do tyče
31:24
Střela "Ze Zikičova pokojíčku" končí nad.
30:00
30:00
28:36
Vyloučen hráč Daniel Menhart družstva FbŠ Bohemians C na 2 minuty za bránění ve hře.
22:43
Janys v těžké pozici sám před brankářem Bohemians branku nedává. Nutno podotknout, že kdyby nahrávka od Vojty Švary šla dřív, mohl z toho být pěkný gól
20:49
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil Adam Vojkůvka, asistoval Daniel Menhart (2:3).
18:15
To Buly Danovi opravdu moc nejde, tentokrát je to volný úder pro Bohemians
18:14
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil Martin Poláček z trestného střílení (1:3).
18:14
Po faulu kanibala Hrdličky následovalo trestné střílení, které Poláček nekompromisně proměnil
16:29
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Vojtěch Švara, asistoval Lukáš Janů (0:3).
16:10
To co teď předvedl Cvrnda a Janys , to by bylo na silvestrovský sestřih. Sami před gólmanem, ale míček nad bránou...
15:01
Dan vyhrál buly a byl Drobkem pochválen
15:00
15:00
14:30
Pomocník z našeho C týmu David Ledvinka teď obětavě zabránil téměř jasnému gólu!
13:25
"Já tě tu buly naučím, Dáňo" řekl Drobek u pořadatelského stolku.
13:24
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Jakub Zíka, asistoval Lukáš Janů (0:2).
13:24
Lépe to snad ani trefit nešlo! Tyčka, tyčka, a balónek je v síti po střele Kuby Zíky!
12:20
Akce 3 na 1, škoda pro Kobylis, že u balonku byl zrovna Dan Havlíček. Kdyby byl někdo jiný, tak to nejspíš neskončí dalekonosnou střelou z půlky hřiště.
12:01
Dáňa svoji klasickou kličkou před bránu trefuje pouze rameno hostujícího brankáře.
10:50
Jirka Kraml, nebo Manuel Neuer? Teď jsme zmateni, jelikož brankář Kobylis si zahrál na fotbalového brankáře a velice pomohl svému týmu. Dokonce i neskutečný aplaus se mu dostalo!
09:10
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Lukáš Janů, asistoval Vojtěch Švara (0:1).
09:10
Teď to ale udělal pěkně, když našel exklokana Janyse, který ze vzduchu otevírá skóre.
08:51
A zase ten Vojta... kličkoval, kličkoval až se ukličkoval...
07:45
Martymu to nelepí. Místo střely mu balonek ujel a byl z toho protiútok Bohemky
06:58
Nebezpečná střela Vojty Švary!
04:47
Janys našel na středu volného Barnyho, ale toho zklamalo zpracovaní a balón proto skončil v rohu
02:02
Janys a Švarys mají obrovskou chuť hrát až se oba spolu obrali o jasný balón.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Flek a Filip Bollardt.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal TJ Kobylisy B: brankář: Jiří Kraml; hráči v poli: David Ledvinka, Dominik Chlum, Lukáš Panenka, Martin Tomanec, Daniel Havlíček