3:2
1:1
- : -

SK Florbal Benešov - ACEMA Sparta Praha UNYP 6:3
9. Kristýna Heralová, 14. Aneta Perná, 16. Lenka Barková, 17. Monika Hašková, 18. Kristýna Heralová, 42. Anna Balíková - 20. Michaela Hrubá, 22. Michaela Hrubá, 31. Barbora Voštinková; rozhodčí: Jakub Mikolášek - Šimon Dubský; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jitka Morávková ? - Kateřina Pokorná ?; po třetinách: 2:0, 3:2, 1:1;
45:00
43:57
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
41:22
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Anna Balíková, asistoval Aneta Perná (6:3).
30:44
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Barbora Voštinková, asistoval Eva Charvátová (5:3).
30:00
30:00
29:44
Oba týmy do konce třetiny už spíš na jistotu
26:34
Tak co, padne do konce třetiny gól? Oba týmy jdou do toho naplno, sem tam i nějaký ten faulík v zápalu hry...
25:24
Hezká šance Benešova - trefit to, tak je to gól do prázdné... ale není každý den posvícení
24:52
Aktuálně celkem agresivní šance Sparty, bez úspěšného konce
23:55
Je potřeba vyzdvihnout práci časoměřiče - kdo tu není, tak nevidí, že zvolila krásný florbalový design na tabuli oznamující skóre. Přijďte zafandit na další zápas a přesvědčte se sami!
21:24
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Michaela Hrubá, asistoval Natálie Jirková (5:2).
21:24
"Dej dlouhej, jestli chceš" zazněla instrukce... tak dala a povedlo se. Druhý gól pro Spartu. Jen diváci se diví, že to platilo, když byla Sparta v šesti...
20:20
A jéje, další problém se zadní částí těla, tentokrát hráčka 28 Benešova, střet s podlahou
19:26
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Michaela Hrubá, asistoval Kristýna Karásková (5:1).
19:26
Rozehrávka Sparty a konečně se dočkaly prvního gólu pro nekompromisní střele Hrubé
19:14
Další neproměněné šance na obou stranách
18:06
Standardka pro Spartu před bránou Benešova a nic z toho... ani následný protiútok Benešova
17:26
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Kristýna Heralová bez asistence (5:0).
17:15
Čichám ve vzduchu kelen.... hráčka č. 9 z Benešova při ošetření zadní části těla po pádu
16:23
Holky z Benešova jak by si něco o přestávce daly... a úspěšně energii přetavily hned ve dva góly
16:09
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Monika Hašková, asistoval Lucie Pohanová (4:0).
15:51
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Lenka Barková, asistoval Simona Matušková (3:0).
15:51
Oba týmy vstoupily do druhé třetiny s novou energií a Benešov ji hned přetavil v další gól
15:00
15:00
13:52
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Aneta Perná, asistoval Barbora Kalinová (2:0).
13:52
Nedáš, dostaneš...
13:40
Únik sparťanky 33, sama na bránu a taky nic.... my chceme góly!
12:01
Tak teď hezký únik benešovské hráčky, ale bez úspěšného zakončení
10:53
Zatím nejzajímavější část utkání - přerušení kvůli prasklému míčku, třeba s novým bude padat více gólů
08:58
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Kristýna Heralová, asistoval Aneta Perná (1:0).
08:58
První branka utkání - dle rozhodčích prý asi 24 (11) . Tak snad se trefili...
06:57
Na hřišti je to zatím nahoru dolu... hraje se téměž bez přerušení, spalují se šance na obou stranách